Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Wojciech Błach jest pewny, że wkrótce jego rodzina się powiększy...

Wojciech Błach, czyli Wojtek Szulc z „Na Wspólnej”, wyznał właśnie w wywiadzie, że marzy o tym, by jego rodzina jak najszybciej się powiększyła. Aktor, który 14 maja ubiegłego roku poślubił młodszą od siebie o prawie 20 lat Agnieszkę Gizę, twierdzi, że jego żona jest już gotowa na macierzyństwo...

Wojciech Błach nie kryje, że bardzo chciałby znów zostać ojcem. 

Reklama

- Wzięliśmy ślub, żeby być rodziną! Dla mojej żony macierzyństwo jest bardzo ważne, dlatego dwójka dzieci to minimum, ale lepsza na pewno będzie trójka - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień".

Aktor doskonale sprawdza się w roli taty - 6-letni syn, owoc jego związku z Kamillą Baar, czyli niezapomnianą Haną Goldberg z "Na dobre i na złe", jest jego oczkiem w głowie. Wojciech Błach jest przekonany, że Bruno bardzo się ucieszy, gdy w końcu zostanie... bratem.

Chłopiec uwielbia żonę ojca, zaakceptował ją natychmiast i ma z nią wspaniały kontakt.

- Namawiał nas nawet, żebyśmy razem zamieszkali - mówił odtwórca roli Wojtka Szulca w "Na Wspólnej" tuż po swym ślubie z Agnieszką.

Wojciech Błach poznał swą żonę prawie 3 lata temu w warszawskim Teatrze Imka, w którym oboje pracowali. Nie mieli co prawda okazji grać w tych samych przedstawieniach, ale spotykali się na premierach.

Nie zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia, ale potwierdza, że od razu zwrócił na nią uwagę. Kilka miesięcy później był już do szaleństwa zakochany w Agnieszce i zawsze, gdy ją widział, jego serce zaczynało bardzo mocno bić.

- To było przeznaczenie! Przy Agnieszce czuję się po prostu na właściwym miejscu - wyznał w wywiadzie.

Wojciech Błach uważa, że dzieci są przyszłością świata. Dlatego właśnie chciałby mieć ich co najmniej troje.

- Nasza przyszłość to dzieci! Oczywiście, trzeba je potem wychowywać w miłości i mądrości, samemu dając przykład swoją postawą wobec życia, a to przecież łatwe nie jest! Dla mnie osobiście trójka dzieci byłaby akurat - powiedział "Dobremu Tygodniowi".

Czy w 2017 roku rodzina Wojciecha Błacha powiększy się? Aktor wierzy, że tak się stanie!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje