Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Wojciech Błach i Magdalena Waligórska - nowa aktorska para?

Wojciech Błach, czyli Wojtek Szulc z "Na Wspólnej", który niespełna 2 miesiące temu rozstał się z Kamillą Baar, czyli Haną z "Na dobre i na złe", stara się na nowo ułożyć sobie życie. U jego boku coraz częściej widywana jest... Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza".


Kiedy tuż przed rozpoczęciem wakacji Kamilla Baar postanowiła zakończyć swój związek z Wojciechem Błachem, wydawało się, że aktor długo leczyć będzie złamane serce. Wiele razy mówił w wywiadach, że Kamilla jest miłością jego życia i nie wyobraża sobie innej kobiety u swego boku. Rozstanie z nią spowodowało, że zwątpił, iż kiedykolwiek jeszcze będzie szczęśliwy... Rzucił się w wir pracy, by zapomnieć o ciosie, jaki zadała mu - odchodząc do innego mężczyzny - matka jego 3-letniego synka Bruna.

Jak informuje jeden z tygodników, Wojciecha Błacha już tylko krok dzieli od rozpoczęcia nowego etapu życia, a osobą, która wspiera go w trudnych chwilach jest znana z roli Wioletki w "Ranczu" Magdalena Waligórska. "Na Żywo" sugeruje wręcz, że Wojtka i Magdę łączy już coś znacznie poważniejszego niż jedynie przyjaźń! 

Reklama

Magdalena Waligórska i Wojciech Błach znają się od dawna. Grają razem w spektaklu "Miłość z dostawą do domu", z którym jeżdżą po całej Polsce, kilka razy spotkali się na planach seriali, w ubiegłym roku byli gośćmi Festiwalu "Miasto Gwiazd" w Żyrardowie. Ze zdjęć, jakie Magda zamieszcza na swoim profilu na jednym z serwisów społecznościowych, wyraźnie wynika, że Wojtek staje się bardzo ważną w jej życiu osobą! Niedawno widziano ich razem spacerujących po plaży w Mielnie w towarzystwie synka Wojtka. Sprawiali podobno wrażenie, jakby byli... szczęśliwą rodziną!

Na razie ani Magda, ani Wojtek nie zdecydowali się skomentować pogłosek o rodzącym się ponoć pomiędzy nimi uczuciu. Nie zaprzeczyli jednak doniesieniom prasowym, z których wynika, że ich znajomość przestała opierać się tylko na przyjaźni... Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowej aktorskiej pary?


Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Wojciech Błach | Magda Waligórska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy