Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10514
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Włodek Zięba zdradzi żonę?

Kobieta, którą Włodek (Mieczysław Hryniewicz) pozna w cukierni, nieoczekiwanie stanie się Ziębie bardzo bliska... Gałecka (Maria Gładkowska) nie będzie kryła, że wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, a spotkanie z Włodkiem uważa za prawdziwe zrządzenie losu!


Reklama

W 2138. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 16 września w TVN) poznamy elegancką i pełną wdzięku panią Gałecką - kobietę, która wywrze ogromne wrażenie na Włodku i wzbudzi wielką zazdrość jego żony. Zdradzamy, że zauroczony nią Zięba zastanawiać się będzie, czy Maria (Bożena Dykiel) rzeczywiście jest kobietą jego życia!

Gałecką Włodek pozna w cukierni. Pójdzie tam, by w tajemnicy przed żoną zjeść pączka, ale okaże się, że nie wziął ze sobą portfela.

Jedna z klientek zaproponuje, że zapłaci za niego, a on - w podziękowaniu - zaprosi kobietę do baru na Wspólną. Gałecka zjawi się w lokalu Ziębów w chwili, kiedy Maria instruować będzie męża, co ma robić...

Widząc swą nową znajomą, Włodek odzyska dobry humor. Przedstawi Gałecką żonie, ale Ziębowej nie spodoba się to, że jej mąż obdarza klientkę specjalnymi względami.

Kiedy Maria wyjdzie, Gałecka zaproponuje Włodkowi, by przysiadł się do niej... On jednak uzna, że nie jest to najlepszy pomysł, bo przecież Maria może wrócić w każdej chwili i na pewno nie byłaby zachwycona, gdyby zobaczyła go siedzącego przy stoliku z nowo poznaną kobietą. Gałecka wyzna, że podziwia Włodka za spokój i pogodę ducha, po czym zapowie, że będzie stałym gościem w jego barze barze.

Po wyjściu Gałeckiej Włodek znajdzie na stole liścik od niej. Przeczyta, że znalazła w nim bratnią duszę. Następnego dnia kobieta znów pojawi się w lokalu Ziębów i zaproponuje Włodkowi, by z nią... zgrzeszył! Będzie miała na myśli, że chciałaby zjeść z nim coś słodkiego, ale jej żart i tak rozpali Ziębę do czerwoności.

Włodek zacznie się zastanawiać, czy powinien zaryzykować i bliżej poznać Gałecką, bo przecież dotąd świata nie widział poza Marią, ale nowa znajoma okaże się tak bardzo interesująca i intrygująca, że postanowi kontynuować znajomość z nią.

Jak zachowa się Maria, gdy zauważy, że jej mąż z błyskiem w oku przygląda się Gałeckiej? Czy Włodek wda się w romans z kobietą poznaną w cukierni?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje