Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10053
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Wielki powrót Zdybickiej!

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" znów zobaczymy Ilonę Zdybicką (w tej roli Anna Samusionek)! Kobieta powróci zupełnie odmieniona!


Reklama


Przypominany, że Ilona zaraz po porodzie uciekła ze szpitala. Nie wiadomo, czy powodem tego desperackiego kroku był strach o życie synka, depresja poporodowa czy obłęd.

Przez to, że kobieta nie podała, kto jest ojcem dziecka, Maks (Adam Fidusiewicz) o mały włos nie stracił praw do opieki nad małym Wiktorem (Michałek Szyszkowski).

W premierowych odcinkach zobaczymy, jak Brzozowski mierzy się z samotnym ojcostwem. Zdradzamy, że pomagać mu będzie pielęgniarka Kamila (Anna Przygoda) - ta sama, która pozwalała Maksowi nieoficjalnie widywać synka w szpitalu w czasie, gdy w sądzie trwała walka o ustalenie ojcostwa i uzyskanie praw rodzicielskich. 

Kamila zostanie nianią małego Wiktorka i zaskarbi sobie również sympatię jego taty.

Kiedy Brzozowski zastanawiać się będzie nad otwarciem nowego rozdziału w swoim życiu, nieoczekiwanie pojawi się... zupełnie odmieniona Ilona!

Czy Zdybicka wyjaśni, gdzie była przez ostatnie miesiące i dlaczego porzuciła dwóch najważniejszych mężczyzn swojego życia? Czy Maks przyjmie ja z otwartymi ramionami i razem stworzą szczęśliwą rodzinę? To okaże się już niebawem!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje