Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10132
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej" we wrześniu

Walka Gosi i Oli Zimińskich o ukochanego mężczyznę, tragiczny wypadek Mani oraz huczny ślub Honoraty i Romana. To tylko niektóre z jesiennych wątków „Na Wspólnej”. W chłodne i deszczowe wieczory na widzów serialu czekają wielkie emocje i przełomowe momenty. Jak nowe wydarzenia wpłyną na życie Brzozowskich, Hofferów, Zimińskich, Ziębów oraz pozostałych mieszkańców „Na Wspólnej”? Kogo los wystawi na największą próbę?


Jesienny sezon przyniesie wiele zmian w życiu Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka). Jej miłość do Błażeja będzie coraz silniejsza. Niestety, mężczyzna nie będzie odwzajemniał tego uczucia. Jego serce skradnie Gosia Zimińska! Żadna z sióstr nie będzie miała pojęcia o tym, że obie spotykają się z tym samym mężczyzną. Przełom nastąpi na ślubie Honoraty i Romana. To właśnie tam Ola przedstawi starszej siostrze Błażeja jako swojego ukochanego! Gosi trudno będzie się z tym pogodzić... Przystojny dziennikarz za wszelką cenę będzie chciał odzyskać starszą Zimińską. Oboje oddadzą się namiętnym chwilom, podczas których zaskoczy ich... Ola! Czy  wybaczy siostrze zdradę z ukochanym?

Na ciężką próbę zostanie wystawiona rodzina Szulców. Wojtek (Wojciech Błach), po namowach Mani, zgodzi się na wspólną przejażdżkę na motocyklu. Niestety, chwila przyjemności będzie miała tragiczne skutki! Wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców zakończy się dramatycznym wypadkiem. Wojtek wyjdzie z niego prawie bez szwanku, ale Mania zapadnie w śpiączkę! Zdruzgotanej Żanecie trudno będzie wybaczyć mężowi...

Reklama

Po kilkunastu latach od śmierci Wiktora Brzozowskiego, do życia mieszkańców "Na Wspólnej" z ogromną mocą powrócą wspomnienia z nim związane. Młodszy syn Basi Brzozowskiej - Kuba - odkryje, że jego grupa krwi nie jest zgodna z grupą rodziców. W ten sposób na światło wyjdzie największa życiowa tajemnica Brzozowskiej - jej zdrada z Wiktorem! To właśnie on, a nie Andrzej, jest ojcem Kuby! Jak na tę informację zareaguje syn Basi i cała rodzina?

Z kolei Agnieszka postanowi zamieszkać z Darkiem. Niestety, otoczenie da jej odczuć, że związek dojrzałej kobiety z młodym mężczyzną nie zawsze spotyka się z akceptacją. Zdesperowana Agnieszka skorzysta z medycyny plastycznej. Efekt zabiegu będzie pozostawiał wiele do życzenia. To jednak nie koniec problemów prawniczki... Jej dużo młodszy kochanek okaże się wyrafinowanym intrygantem! Będzie dążył do tego, by wykorzystać  problemy alkoholowe ukochanej i przejąć kancelarię! Czy Agnieszka odkryje jego prawdziwe zamiary?

Jesień w "Na Wspólnej" to także czas ślubów, oświadczyn i narodzin nowego uczucia. Już wkrótce na antenie TVN długo oczekiwane wesele Honoraty i Romana! Widzowie będą też świadkami oświadczyn Olafa (czy Marta je przyjmie?) oraz wielkich zmian w życiu uczuciowym Weroniki Roztockiej! W "Na Wspólnej" pojawią się także nowe twarze. Jedną z nich będzie nowy sąsiad Honoraty i Romana - Zdzisław Muszko (Piotr Cyrwus). Pozornie tylko męczący sąsiad zamieni życie Hofferów w... istne piekło!

Te i inne zaskakujące momenty, pełne radości, wzruszeń i emocji od poniedziałku do czwartku w "Na Wspólnej" o godz. 20:15 na antenie TVN!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje