Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Walka o życie i problemy z prawem!

Roman będzie walczył w szpitalu o życie, policja zatrzyma odurzonego Krzysztofa, a Damian zmierzy się z... kuszącą testerką wierności.


Reklama


Nowe, premierowe odcinki, jakie zobaczymy podczas wakacji, pełne będą zaskakujących zwrotów akcji. Sezon ogórkowy szerokim łukiem omija „Na Wspólnej”, a my uchylamy rąbka tajemnicy, co w najbliższym czasie wydarzy się w serialu. Emocji nie zabraknie!

Walka o życie

Tempa nabierze wątek Romana Hoffera (Waldemar Obłoza). Ostatnimi czasy budowlaniec wiódł spokojne życie u boku ukochanej Honoraty (Aleksandra Konieczna). Kiedy jego partnerka wróci do domu z rozciętym kolanem, nikt nie będzie przypuszczał, że to zaledwie preludium do poważnych kłopotów...

Kobieta wyzna Hofferowi, że przewróciła się, uciekając przed szalejącymi na parkingu motocyklistami. Roman postanowi rozprawić się z członkami zmotoryzowanego gangu, lecz ci zlekceważą go i zaczną mu grozić! Miarka się przebrała – oburzony mężczyzna wezwie policję. W odwecie wieczorem zostanie brutalnie pobity! Kiedy Włodek Ziemba (Mieczysław Hryniewicz) znajdzie zakrwawionego i nieprzytomnego Hoffera, uratuje mu życie. Brutalnie pobity sąsiad trafi prosto na stół operacyjny. Jego stan okaże się bardzo ciężki! Rodzina z niecierpliwością będzie wyczekiwać na wiadomość od lekarza. Niestety, neurochirurg uświadomi im, że nie wiadomo, jakie szkody poniósł mózg Hoffera…

Kłopoty z prawem

Tymczasem Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) w dalszym ciągu pogrąża się w narkotykowym uzależnieniu. Będąc na głodzie – wyżywa się na współpracownikach, a potem odlicza godziny, kiedy będzie mógł zażyć
kolejną dawkę... Wieczorem Krzysztof zostanie zatrzymany przez policję za jazdę samochodem bez świateł! Po przewiezieniu na posterunek wyjdzie na jaw, że w jego organizmie wykryto marihuanę. Smolny pójdzie w zaparte, że ktoś podrzucił mu narkotyki. Grozić mu będą trzy miesiące aresztu za jazdę pod wpływem środków odurzających. Mógłby uniknąć więzienia, gdyby powiedział... skąd wziął towar.

Wodzony na pokuszenie

Detektyw wynajęty przez Monikę (Sylwia Gliwa) nie znalazł dowodów niewierności jej męża. Zaproponuje Cieślikowej inną usługę: testerki wierności! Monika wybierze z katalogu dziewczynę, która spróbuje uwieść Damiana (Waldemar Błaszczyk)! Zazdrosna żona zdecyduje się na sprawdzian wierności.

Niecna intryga wejdzie w życie. Cieślik niegroźnie potrąci piękną rowerzystkę. Dziewczyna uda poważną kontuzję, by zwabić niczego nieświadomego kierowcę do swojego mieszkania. Tam zacznie rozbierać się... pod pretekstem opatrywania rany!

Damian będzie zdezorientowany, jednak nie ulegnie pięknej Joli. Kobieta nie da za wygraną – niedługo potem zadzwoni do Cieślika i pod pretekstem złego samopoczucia znów wezwie go do swojego mieszkania. Tam przystąpi do ostatecznego ataku – bez skrępowania zacznie go uwodzić! Czy Damian jej ulegnie, czy oprze się pokusie?

Natalia Łuczak

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje