Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": W łóżku z panią weterynarz

Ledwo Bogdan (Wojciech Brzeziński) pogrąży się w myślach, czy zadzwonić do Joanny (Anna Cieślak) i jak jej powiedzieć, że chciałby się z nią spotkać, dostanie telefon od Budzyńskiej, która zaproponuje mu, żeby wpadł do kliniki. Niespodziewanie wylądują w jej sypialni!


Reklama

Berg zastanie Joannę bardzo zajętą. W poczekalni zjawią się akurat jacyś państwo z suczką, która właśnie zaczęła rodzić. Po jakimś czasie Budzyńska zaprosi jej właścicieli do gabinetu i pokaże im gromadkę szczeniaczków. Doda, że wszystkie - z wyjątkiem jednego - są silne i można zabrać je razem z mamą do domu. Mężczyzna wyrazi obawę, że żaden taksówkarz nie zechce odwieźć ich z taką gromadą psów. Wówczas Bogdan zaoferuje swoją pomoc, za co Budzyńska szczerze mu podziękuje i przeprosi, że przyjechał na próżno. Berg zapewni, że to dla niego żaden kłopot.

Zaproszenie na kolację

- Patrzenie, jak zajmujesz się zwierzakami, sprawia mi niebywałą przyjemność - wyzna wyraźnie zauroczony piękną panią weterynarz.

Prosto z kliniki Bogdan pojedzie do jadłodajni Ziębów, gdzie odbierze telefon od Joanny, która jeszcze raz przeprosi go za nieudaną randkę i zaprosi na kolację do siebie. Uwadze Marii (Bożena Dykiel) nie ujdzie, że syn musiał rozmawiać z kimś, na kim mu bardzo zależy. Berg nie skomentuje jej słów, tylko tajemniczo się uśmiechnie...

Od zwierzeń do seksu

W towarzystwie Joanny Bogdan poczuje się do tego stopnia dobrze i bezpiecznie, że zwierzy się jej ze swoich kłopotów w pracy. Oto jego szef sprowadza do warsztatu mechanicznego kradzione auta i przebija ich numery. Berg chciał rzucić tę robotę, ale został zastraszony, że nie dostanie wypłaty. Na razie jednak te szczegóły zostawi dla siebie, lecz da kobiecie do zrozumienia, że czekają go poważne kłopoty.

Piękna pani weterynarz zaserwuje przygotowane przez siebie włoskie danie. Tyle że jej lasagne okaże się całkiem spalona z wierzchu.

- Fatalna ze mnie kucharka - przyzna zawstydzona Budzyńska.

Bogdan zapewni ją, że ma za to wiele innych zalet. Kobieta nie zaprotestuje, gdy Berg rozepnie jej bluzkę. Po chwili para zacznie się namiętnie całować. Jak można się domyślić, Joanna i Bogdan spędzą ze sobą upojną noc. Efekty zobaczymy w 1895. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w czwartek 3 kwietnia).

Berg wróci do domu dopiero następnego dnia rano, aby wyprawić dzieci do szkoły. Jarek (Wojtek Rotowski), Kasia (Julia Chatys) i Franek (Natan Czyżewski) nie oszczędzą tacie żartobliwych uwag na temat jego całonocnej nieobecności i nowego romansu z Joanną. Speszony ojciec powie, że nie ma ochoty o tym teraz rozmawiać.

- Jeśli sprawa będzie poważna, sam was o tym poinformuję - doda.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje