Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10700
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Upokorzona i załamana

Afera z Ewą i Bednarskim wypływa! Mimo usilnych starań Igora tekst szkalujący jego matkę ukazuje się na pierwszej stronie w innej gazecie. Ewa jest w szoku! Przybita kolejnym sercowym niepowodzeniem i przerażona konsekwencjami, które może ono za sobą pociągnąć... Czy jej fatalny romans nie zagrozi posadzie Igora? Czy zniszczy polityczną karierę Cieślika? I co z jej pracą?!

To nie będzie łatwy dzień dla Ewy (Ewa Gawryluk)... Tytuł "Afera w Senacie" wprost krzyczy z pierwszych stron tabloidów!

Reklama

Okazuje się, że podwładny Igora  sprzedał temat konkurencji. Nowak (Jakub Wesołowski) jest wściekły! Zwalnia dziennikarza. Ten - odchodząc - radzi żeby Igor też się zwolnił, zanim zostanie wyrzucony za brak obiektywizmu!  

Tymczasem wzburzony Cieślik (Waldemar Błaszczyk) stwierdza, że nie zdoła się oczyścić z takich zarzutów. Jego polityczna kariera jest skończona!

Winą za to obarcza Ewę - jak mogła romansować z takim szemranym typem jak Bednarski (Mariusz Drężek)? Hofferowa jest kompletnie załamana. Ta sprawa całkowicie ją przerosła. A wygląda na to, że to nie koniec jej problemów...

Czy Cieślik okaże serce i pozwoli się Ewie zrehabilitować? Czy Igor straci pracę? Przekonamy się już niebawem!

Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje