Reklama

"Na Wspólnej": Ultimatum od kochanki i... sekret zamknięty w pawlaczu

Wkrótce Ukrainka Tatiana (Olha Bosova) jednoznacznie zapowie Sławkowi (Mariusz Słupiński), że albo ona, albo Renata (Marta Jankowska). - Wybór należy do ciebie! - usłyszy Dziedzic. Za to jego córka Daria (Patrycja Topajew) odkryje, że niepełnosprawny kochanek Adam (Marcin Rogacewicz) skrzętnie coś przed nią ukrywa!


Ujawniamy, że w 3078. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 26 maja w TVN) Tatiana, po kolejnej namiętnej nocy ze Sławkiem, jasno da mu do zrozumienia, że ona absolutnie nie zamierza być tą trzecią.

Koniec podwójnego życia

Postawiony pod ścianą Dziedzic jakoś zdoła ubłagać kochankę, aby dała jeszcze szansę ich miłości. Przysięgnie Ukraince, że niezwłocznie porozmawia z Renatą. Obieca też, że zakończy podwójne życie.

Tymczasem Daria zakomunikuje ojcu, że postanowiła zamieszkać z Adamem na stałe. Z tej okazji zaprosi Sławka razem z Renatą, aby wpadli do nich z wizytą.

Reklama

Podejrzenie zdrady

Kraszewska nie bardzo będzie miała ochotę iść w gości z Dziedzicem. Udawanie, że w ich związku jest wszystko w porządku, przestanie ją interesować. Tym bardziej, że nabierze poważnych podejrzeń, że Sławek dopuścił się zdrady z Tatianą.

W końcu jednak ulegnie sile jego perswazji, że nie wypada im odrzucić zaproszenia Darii, która bardzo na nich liczy. Zwłaszcza że wcześniej Renata sama usilnie namawiała Dziedzica, by pogodził się z córką i zaakceptował jej związek z wykładowcą na wózku.

Tajemnicze pudło i wybuch agresji

Podczas wizyty u Darii i Adama Kraszewska będzie wyraźnie przygaszona. Uwadze gospodarzy nie ujdą jej dziwne co najmniej wypowiedzi dotyczące kryzysu w związku.

Do tego wszystkiego po ich wyjściu Dziedzicówna znajdzie w pawlaczu jakieś pudło. Widząc to, Adam dostanie ataku szału i zakaże jej grzebania w cudzych rzeczach. Później przeprosi za swój wybuch, tłumacząc, że to są jego bardzo ważne, osobiste dokumenty...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje