Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10214
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Tragiczny wypadek z udziałem Daniela!

Jeden nieodpowiedzialny ruch i świat człowieka może legnąć w gruzach... Młody Brzozowski ten dzień z pewnością zapamięta na całe życie! Po mocno zakrapianej alkoholem imprezie - Daniel wraz z kolegami, w szampańskich nastrojach, postanawiają ruszyć do miasta. Po drodze dochodzi do tragedii - prowadzone przez Szymka auto potrąca rowerzystkę! Daniel, jak i pozostali pasażerowie, jest w szoku! Tym bardziej, że Szymek - zamiast pomóc poszkodowanej - ucieka z miejsca zdarzenia...


Reklama

Stare powiedzenie mówi - "gdy kota nie ma, myszy harcują". W przypadku młodego Brzozowskiego będzie miało ono dziś znaczenie wręcz dosłowne...

Świeżo poślubieni państwo Smolni wraz z Kubusiem wyjeżdżają do Paryża. Mieszkanie zostawiają pod opieką Daniela, który został by porządnie przygotować się do egzaminu licencjackiego.

I wszystko byłoby idealnie gdyby nie spontaniczna wizyta kolegów - Szymka (Wacław Warchoł) i Bolka (Michał Bieliński), którzy mają zupełnie inny plan na wykorzystanie "wolnej chaty" Daniela. Przyprowadzają koleżanki, organizują alkohol i tak zaczyna się "gruba" impreza na Wspólnej! Dopiero telefon od Marii Zięby sprowadza młodzież "na ziemię"! Całe towarzystwo - mocno rozbawione - wybiera się do miasta.

Szymek proponuje podwózkę samochodem. Bagatelizuje, że wypił tylko jedno piwo... Atmosfera w samochodzie jest podobna do tej w mieszkaniu! Szymek, zamiast patrzeć na drogę, koncentruje się na siedzących z tyłu koleżankach. I nagle słychać przejmujący huk uderzenia!

Wszyscy zamierają w przerażeniu, jednak Szymon nie zatrzymuje się. Mimo nalegań kolegów, jedzie dalej. Krzyczy, że nie może się zatrzymać, bo wypił dużo więcej niż jedno piwo!

Daniel siłą zmusza kolegę do tego, żeby stanął, wysiada z auta i biegnie na miejsce zdarzenia. Zjawia się tam w chwili, gdy odjeżdża karetka pogotowia. Na poboczu leży kompletnie zniszczony rower. Od gapiów dowiaduje się, że dziewczyna (Magdalena Łoś), która nim jechała w stanie krytycznym została odwieziona do szpitala!

Brzozowski zamiera! W jednej chwili jego życie zmienia się całkowicie... A co jeśli ta dziewczyna nie przeżyje? Jak on i koledzy spojrzą sobie w oczy? Jakie konsekwencje poniosą? Odpowiedzi już w najbliższych odcinkach!


 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje