Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Tragiczna śmierć

Kolejna tragiczna śmierć w serialu "Na Wspólnej"! Magda odrzuci oświadczyny Kazika. Potem wsiądzie z nim na motor. W drodze wydarzy się tragedia...

To dla Magdy (Karolina Nolbrzak) Igor (Kuba Wesołowski) postanowił wrócić na stałe do Polski. Teraz chce namówić ukochaną na wspólny urlop z ich córeczką, ale Żebrowska odmówi - jest przecież z Kazikiem (Dobromir Dymecki).

Kiedy Nowak dowie się, że Kazik ma bardzo poważne plany i chce kupić trzypokojowy apartament, by wspólnie z ukochaną zamieszkać i wychowywać Julkę, przyjedzie do Magdy. W szczerej rozmowie wyzna kobiecie, że jest miłością jego życia!

Tymczasem następnego dnia rywal zabierze Żebrowską na przejażdżkę motorem. Zatrzyma się w uroczym miejscu na plaży nad Wisłą, wyjmie z kurtki pierścionek. - Wyjdziesz za mnie? - zapyta.

Kobieta będzie zaskoczona, ale stanowczo odmówi. - Przemyślałam wszystko. Nie widzę przyszłości dla naszego związku - powie. - Przepraszam, że cię skrzywdziłam, ale nie mogę wyrzucić Igora ze swojego serca. To on jest ojcem mojego dziecka i pierwszą wielką miłością.

Kazik będzie bardzo zdenerwowany i roztrzęsiony, mimo to postanowi odwieźć ukochaną do domu. W czasie jazdy na motorze przeszarżuje i dojdzie do makabrycznej kraksy.

Magda błyskawicznie zostanie przewieziona do szpitala. Lekarze będą walczyć o jej życie...

WP

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje