Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": To koniec związku Kingi i Michała?

Michał jest w kompletnej rozsypce. Nie może pogodzić się z odejściem Kingi. Tym bardziej, że Brzozowska wyraźnie dała mu do zrozumienia, iż na jej powrót do domu nie ma co liczyć. Brzozowski zarywa pracę i inne obowiązki. Nie może uwierzyć, że jego wieloletni związek z ukochaną kobietą właśnie się rozpada... Na dodatek nie wie, że jego miejsce u boku Kingi coraz częściej zajmuje Iwo!


Reklama

Roman robi Michałowi ogromną awanturę, gdy ten przestaje pojawiać się w pracy i nie odbiera telefonów. Brzozowski przeprasza - tłumaczy, że żona od niego odeszła... Hoffer gorąco namawia Michała do walki o swoją rodzinę!

Kinga ma duże wątpliwości... Zwierza się Basi, że choć Michał się jej oświadczył i obiecał, że skończy ze śpiewaniem, to ona nie do końca wierzy w ich związek. Ma wrażenie, że jej miłość do Michała się wypaliła... Basia nie dopuszcza takiej możliwości!

Miejsce Michała coraz częściej zajmuje Iwo! Kolega z pracy spieszy z pomocą, gdy Kindze szwankuje samochód w momencie, kiedy ma odebrać z przedszkola Ignasia. Kmiecik nie tylko dzwoni do znajomego mechanika, ale również odwozi przyjaciółkę po synka. Kinga zaczyna się zastanawiać, dlaczego Iwo tak chętnie jej pomaga...

Czy Michał jeszcze raz zawalczy o żonę? A jeśli tak - czy to ma sens? A może to już koniec związku Brzozowskich?

Informujemy, że z powodu czwartkowej (21.05.2015) debaty prezydenckiej transmitowanej na antenie TVN, w tym dniu wyjątkowo nie będzie emisji serialu "Na Wspólnej".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje