Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": To będzie starcie tytanów!

W barze Ziębów pojawia się ekipa z programu „Kulinarne Ewolucje”, aby przeprowadzić dokumentację dla Magdy Gessler. To na jej podstawie słynna restauratorka zdecyduje czy pojawi się w ich barze i przeprowadzi rewolucję. Maria o wizycie dokumentalistów Gessler nie ma bladego pojęcia, dlatego Włodek z Moniką robią wszystko, żeby Ziębowej wtedy na Wspólnej nie było! Ale… Maria wpada do baru w najmniej przewidywalnym momencie i pokazuje cały swój charakterek! Ekipa Magdy Gessler jest pod dużym wrażeniem…

Bar Ziębów stoi na skraju upadku... Maria (Bożena Dykiel) jest przerażona stanem ich finansów a najbardziej tym, że brak widoku na poprawę sytuacji. Dlatego Monika (Sylwia Gliwa) postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosiła bar rodziców do "Kulinarnych Ewolucji" Magdy Gessler!

Reklama

To właśnie dziś zapadnie decyzja czy słynna "rewolucjonistka" pojawi się na Wspólnej! Dokumentaliści przyjeżdżają do baru Ziębów na rozpoznanie. W całą akcję wtajemniczony jest Włodek (Mieczysław Hryniewicz). Ponieważ ani on, ani Monika nie mają odwagi powiedzieć prawdy Marii, podstępem powodują żeby Ziębowej podczas wizyty ekipy "Kulinarnych Ewolucji" nie było...To sam Włodek przyjmuje ludzi Magdy Gessler, otwierając przed nimi podwoje baru, pokazując zaplecze i odpowiadając na liczne pytania.
 
Reżyser programu stwierdza dyskretnie, że właściciel baru ma za mało charyzmy, żeby u nich wystąpić... Kiedy ludzie Gessler zbierają się do wyjścia w barze niespodziewanie zjawia się Maria! Nie domyślając się kim są goście, zaczyna ostro sztorcować męża. Jej zachowanie robi na ekipie "Kulinarnych Ewolucji" piorunujące wrażenie! Reżyser już widzi oczami wyobraźni wojnę charakterów Gessler i Ziębowej! To będzie prawdziwe starcie tytanów! Co na to sama Magda?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje