Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9898
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Tak zginie ukochana Igora! Mamy zdjęcia!

Tuż przed swoją śmiercią Magda (Karolina Nolbrzak) odrzuci oświadczyny Kazika (Dobromir Dymecki), bo wybierze... Igora (Kuba Wesołowski). Tyle że nie zdąży mu o tym powiedzieć, bo będzie miała wypadek i pożegna się ze światem żywych.

Ujawniamy, że do wypadku dojdzie w 1835. odcinku telenoweli "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 5 grudnia). Wcześniej Kazik za wszelką cenę będzie dążył do tego, by Żebrowska jak najszybciej się określiła i stworzyła razem z nim i małą Julką (Lena Jonik) prawdziwą rodzinę. Pokaże jej trzypokojowe mieszkanie z dala od Wspólnej i oznajmi, że ma zamiar je kupić.                                                                                                                                                    

Reklama

- Gotów jestem sam spłacać kredyt - zanęci, by tylko ukochana zaakceptowała jego pomysł.

Lecz Magdę dopadną rozterki, czy aby na pewno chce się wiązać z Kazikiem na zawsze.     

- Najlepiej czuję się wtedy, gdy Igor jest w pobliżu - zwierzy się przyjaciółce Zuzie (Małgorzata Socha).

Igor: "Wszystko popsułem"

A gdy Kamil (Kazimierz Mazur) wyjawi Nowakowi plany wyprowadzki Magdy na daleką Białołękę, Igor ostro przystąpi do działania.                                                                                    

- Ilekroć do ciebie przychodzę, myślę o pierwszej nocy, którą razem spędziliśmy - wyzna ukochanej. - Wszystko popsułem, bo byłem niedojrzałym gówniarzem. Ale uwierz mi: zmieniłem się i już wiem, że to ty jesteś tą jedyną! Będę na ciebie czekał tak długo, jak okaże się to konieczne.

Kazik: "Oszukałaś mnie!"

Tymczasem Kazik zabierze ukochaną motocyklem na nadwiślańską plażę, by wyznać jej tam miłość. Klęknie i poprosi ją o rękę. Ona jednak nie przyjmie oświadczyn. Przepraszającym tonem wytłumaczy, że naprawdę nie chce go skrzywdzić. Kazik poczuje się wykorzystany przez Magdę do jej gierek z Igorem.

- Oszukałaś mnie! - rzuci, po czym zdenerwowany zostawi ją samą na plaży.                 

Lecz po pewnym czasie wróci, żeby odwieźć ją do domu i zabrać stamtąd swoje rzeczy. Niestety, nigdy już nie dojadą razem na Wspólną... Wyprzedzając samochód, pojazd Kazika straci przyczepność. Efekt? Magda z impetem wpadnie na przednią szybę nadjeżdżającego z naprzeciwka auta!

W naszej galerii znajdziecie fotosy z telenoweli "Na Wspólnej" dokumentujące ostatnie chwile z życia Magdy Żebrowskiej: rozmowę z Igorem, oświadczyny Kazika oraz dramatyczny w skutkach wypadek.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje