Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10138
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Szykuje się ślub?

Kinga (Ilona Wrońska) uzna, że jej miłość do Michała (Robert Kudelski) jest silniejsza od złości na niego o jego egoizm i występy muzyczne w "Mam talent". Wraz z synkiem Ignasiem (Bartek Kaszuba) wróci do domu. Poznaj szczegóły!


Reklama


Ujawniamy, że w 2072. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 20 maja o godz. 20.15 w TVN) Roman (Waldemar Obłoza) odwiedzi rankiem Michała. Zrobi mu awanturę, że nie zjawia się w pracy i nawet nie odbiera telefonów. Brzozowski będzie w kiepskim stanie. Wytłumaczy, że Kinga odeszła od niego i nie zgodziła się wrócić nawet wtedy, gdy obiecał jej, że rzuci śpiewanie.

Walcz o swoje małżeństwo!

W tym samym odcinku Kinga odwiedzi Basię (Grażyna Wolszczak). Będzie w rozterce.

- Michał wprawdzie mi się oświadczył i obiecał skończyć ze śpiewaniem, ale kto wie, czy za chwilę znowu nie wpadnie na jakiś nowy pomysł i nie trzeba będzie wyciągać go z kłopotów - zwierzy się przyjaciółce.

- Powinnaś zawalczyć o swoje małżeństwo - usłyszy z ust Basi Brzozowska. - Kochasz przecież Michała, a on ciebie.

Tymczasem wokół Kingi coraz intensywniej zacznie krążyć Iwo Kmiecik (Jakub Wieczorek). Gdy któregoś razu zepsuje się jej auto, odwiezie Brzozowską do przedszkola, by mogła odebrać Ignasia. Chłopczyk nie ucieszy się na widok mamy z jakimś kolegą. Kindze przez głowę przyjdzie myśl, dlaczego Kmiecik tak jej pomaga. Mężczyzna da jej do zrozumienia, że wcale nie robi tego, żeby ją poderwać - po prostu pomaga koleżance z pracy... Czyżby?

Padną sobie w ramiona

Z kolei w 2073. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 21 maja o godz. 20.15 w TVN) Michał uda się do Kingi z błaganiem, żeby go wysłuchała. Zapewni, że więcej nie będzie jej nagabywał. Wyzna, że na nikim mu tak nie zależy jak na niej i na Ignasiu. Poprosi Kingę, żeby jeszcze raz zastanowiła się nad swoją decyzją. Da do zrozumienia, że bardzo liczy na jej powrót.

Iwo doradzi przyjaciółce, że czasami lepiej się rozstać niż ciągnąć związek, który przysparza tylko rozczarowań. Kinga nie skomentuje tego ani jednym słowem. W zamian wraz z synkiem wróci do domu! Michał z trudem opanuje łzy wzruszenia. Chwilę później Kinga i Michał padną sobie w objęcia...

Czy to oznacza, że szykuje się ślub na Wspólnej?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje