Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Szok! Bogdan zostanie przyłapany na zdradzie?

Po powrocie z USA Joanna (Anna Cieślak) zastanie we własnym mieszkaniu roznegliżowaną sąsiadkę Sarę (Marta Bryła). Jak mąż Bogdan (Wojciech Brzeziński) wytłumaczy jej oraz Frankowi (Natan Czyżewski) tę dwuznaczną sytuację i co z tego wyniknie?


Zdradzamy, że w 3078. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 26 maja w TVN) Sara odwiedzi Bogdana, by przeprosić go za swój niefortunny pocałunek. Przy kawie wyjaśni, że z wdzięczności za wszystko, co dla niej zrobił, po prostu trochę ją poniosło. Przy okazji doda, że wkrótce i tak zamierza zmienić adres i skończą się jej kłopoty z sąsiadami. Ujawni, że wszystko wskazuje na to, że wyjedzie na stypendium do Wiednia. 

Dwuznaczna sytuacja

Reklama

Żegnając się z Bogdanem, artystka niezdarnie wyleje na siebie resztki kawy. Pójdzie więc do łazienki, by przeprać bluzkę. Los sprawi, że akurat w tym czasie w domu pojawią się... Joanna z Frankiem, którzy właśnie wrócą ze Stanów. Jakież będzie ich zaskoczenie, kiedy nagle z łazienki wyjdzie wiolonczelistka w seksownym staniczku! Sara zmiesza się, grzecznie przeprosi i w pośpiechu opuści mieszkanie Bergów.

Po wyjściu artystki Bogdan spokojnie, bez nerwów, wytłumaczy żonie, jaka sytuacja miała miejsce. Bergowa przyjmie jego tłumaczenie ze zrozumieniem, po czym każe Frankowi przekazać ojcu nowinę. Chłopak uroczyście oznajmi ojcu, że nie dość, że został mistrzem świata w grach komputerowych online, to jeszcze wygrał w turnieju 50 tysięcy dolarów!

Na własne oczy

Jeszcze tego samego dnia Joanna dowie się od sąsiadki, że ta na własne oczy widziała, jak Bogdan całował się z Sarą! Wkurzona Bergowa zażąda od męża  wyjaśnień. Kiedy Franek usłyszy, że ojciec całował się z jego ulubioną sąsiadką, wzburzony wyjdzie z domu, trzaskając drzwiami.

Ostatecznie Bogdanowi uda się wyjaśnić Joannie całe zajście z wiolonczelistką. Niestety, gorzej pójdzie mu z Frankiem, który, oburzony zachowaniem taty, nie wróci do domu na noc...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL