Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Szok! Basia ofiarą gwałtu?!

Scenarzyści „Na Wspólnej“ zaplanowali dla Basi (Grażyna Wolszczak) dramatyczne przeżycie z udziałem Adriana (Piotr Jankowski). Krzysztof (Łukasz Konopka) pobije go w ramach zemsty. Sprawdź szczegóły!


Reklama


Smolny nie założy kapci!

U Basi i Krzysztofa nie możemy liczyć na stabilizację czy spokój. - Chwilami zazdroszczę Smolnemu, że jest tak porąbany! Jestem zadowolona, że mam takiego partnera - zdradziła nam Grażyna Wolszczak.

Smolny obiecuje, że nie da się tak łatwo zmienić: - Na razie nie wiadomo mi nic, że będzie spokojny, że będzie lepiej, że założy kapcie i będzie oglądał telewizję - dodaje Łukasz Konopka.

A co będzie się działo w ich wątku?

Mitoman i... gwałciciel?!

Adrian zaprosi Basię na lunch i poprosi, by zajęła się redakcją jego biografii. Coach będzie przekonany, że Brzozowska świetnie sobie z tym poradzi. Zazdrosny Krzysztof będzie wściekły na żonę! Smolny właściwie oceni, że Basia wpadła w oko Adrianowi. 

Gdy w 2165. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja we wtorek 3 listopada w TVN) Brzozowska uda się do mieszkania coacha w sprawie redakcji jego książki, on niespodziewanie zacznie ją obłapiać i - nie zważając na protesty - spróbuje rozebrać.

Przerażona Basia uderzy go butelką w głowę. Adrian straci przytomność, a ona roztrzęsiona ucieknie z jego domu...

Smolny zrobi jej wymówki, że przepadła na tak długo i nie odbierała telefonów. Widząc jednak, że coś jej jest, złagodnieje i z troską zapyta, co się stało.

Brzozowska zareaguje agresywnie. Kiedy zostanie sama, wrócą do niej koszmarne wspomnienia i zacznie płakać. Noc spędzi na kanapie w salonie, a rano powie, że źle się czuje i nie pójdzie do pracy.

Krzysztof - przekonany, że żona wciąż boczy się na niego - przeprosi ją i obieca, że nie będzie więcej robił scen zazdrości. Zapewni, że nie ma nic przeciwko temu, żeby spotykała się z Adrianem i redagowała jego książkę.

Na dźwięk imienia Baliszewskiego Basia zareaguje gwałtownym wybuchem. Zabroni mężowi mówić o nim. W końcu wyzna, że Adrian próbował ją zgwałcić.

Wzburzony Smolny zjawi się u coacha podczas wykładu. Nastąpi to w 2167. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja w czwartek 5 listopada w TVN). Przewróci go i w zapamiętaniu zacznie okładać pięściami.

Po chwili, jak gdyby nigdy nic, wyjdzie z sali...

Grażyna Wolszczak ujawniła, kto umrze!

We wrześniu sceny do jednego z premierowych odcinków "Na Wspólnej" były realizowane... na cmentarzu. Przy grobie zmarłego zgromadzili się niemal wszyscy mieszkańcy Wspólnej. Grażyna Wolszczak opublikowała zdjęcia, które wiele nam zdradziły...

"Dziś pół dnia na cmentarzu - zdjęcia Na Wspólnej TVN , ale chyba nie mogę powiedzieć kto nie żyje. Robert Kudelski , Ilona Wrońska, Miecio Hryniewicz (przysypia, bo słoneczko przygrzało)" - napisała na swoim facebookowym profilu serialowa Basia.

Choć aktorka nie zdradziła, która postać odchodzi z serialu, możemy zauważyć, że na wstęgach wieńców pogrzebowych widnieją napisy "Przyjacielowi", "Żona" i "Rada Adwokacka". Nie trudno więc zgadnąć, że osobą, która pożegna się z życiem jest Adam Roztocki! Na co będzie chorował? Co stanie się z Weroniką i dziećmi? Na te pytania odpowiedzi znajdziemy w premierowych odcinkach "Na Wspólnej".

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje