Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Strzelanina w szpitalu! Czy Kamil przeżyje?!

Zuza dowiaduje się, że już wkrótce mała Ula może zamieszkać razem z nimi. Niestety, rodzinne szczęście przerywa telefon ze szpitala. Pacjentka operowana przez Kamila zmarła. Jej mąż będzie chciał się zemścić i wkrótce... sięgnie po broń!


Rodzinne szczęście zostanie przerwane!

Reklama

Po kilku dniach nieobecności Zuza odwiedza Ulę. Okazuje się, że dziewczynka ma poważne kłopoty - pobiła koleżankę, która twierdziła, że Hofferowie już nigdy do niej nie przyjdą!

Zuza próbuje uspokoić dziewczynkę... Podczas rozmowy z pracownicą ośrodka Hofferowa dowiaduje się, że Ula może już wkrótce z nimi zamieszkać! Dziewczynka jest zachwycona tą wiadomością.

Ich wspólną radość przerywa nagłe wezwanie Kamila do szpitala. Okazuje się, że młody Hoffer musi natychmiast przeprowadzić zabieg ratujący życie poważnie chorej pacjentki. Niestety, podczas operacji kobieta umiera...

Kamil oskarżony... o morderstwo!

Kamil bardzo przeżywa śmierć swojej pacjentki. Ordynator Ostrowski uspokaja Hoffera - uważa, że nie popełnił on żadnego błędu podczas operacji. Tymczasem na oddział przychodzi wzburzony mąż zmarłej kobiety. Oskarża Kamila, że zabił jego żonę!

Zuza proponuje Kamilowi odwiedziny u Uli. Ten jednak ma co innego w głowie - dziś czeka go rozmowa z Jakubowskim, mężem pacjentki zmarłej podczas jego operacji. Spotkanie przebiega w bardzo nerwowej atmosferze - w końcu Jakubowski oświadcza, że pozwie Kamila o morderstwo!

Strzelanina w szpitalu

Ostrowski i Kamil pokazują Jakubowskiemu wyniki badań, które świadczą, że jego żona zmarła na skutek zakazanego w Polsce środka odchudzającego.

Oszołomiony Jakubowski stwierdza, że to wyssane z palca brednie! Zimno oznajmia, że morderca jego żony musi zostać ukarany... Zabiera z domu pistolet i wraca z nim do szpitala! Na jego drodze stają Aneta i Kamil...

Zuza dostaje telefon - musi natychmiast przyjechać do szpitala! Przed kliniką napotyka wozy policyjne i tłumy gapiów. Hofferowa zauważa policjantów prowadzących Jakubowskiego do radiowozu. Przerażona wbiega do szpitala. Na korytarzu widzi ślady krwi po strzelaninie... Roztrzęsiona, próbuje się dowiedzieć co z Kamilem?!

Czy Hoffer przeżyje strzelaninę w szpitalu? Tego dowiemy się z premierowych odcinków "Na Wspólnej"!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje