Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": ​Smolny oświadcza się Basi w bardzo nietypowy sposób!

Zarząd Wydawnictwa, w którym pracują Basia i Krzysztof stawia sprawę ich romansu na ostrzu noża. Smolny zostaje wezwany "na dywanik" i dostaje polecenie zwolnienia swojej partnerki ze skutkiem natychmiastowym! Przecieki z tego spotkania szybko docierają do Basi, która jest totalnie załamana wizją utraty pracy. Krzysztof jednak uchyla się od polecenia Zarządu... I informuje swoich szefów, że zamierza poślubić Basię! Brzozowska jest w szoku! 

Reklama

Jak powszechnie wiadomo wieści "korytarzowe" bardzo szybko się rozchodzą. Zwłaszcza wtedy, kiedy są złe... Basia (Grażyna Wolszczak) dowiaduje się, że Smolny (Łukasz Konopka) został wezwany przez Zarząd z powodu ich romansu...

Podejrzewa, że - zgodnie z obowiązującymi zasadami - któreś z nich będzie musiało odejść z firmy. Obawia się, że Krzysztof potraktuje sprawę honorowo i złoży wymówienie.

Anka, koleżanka z pracy, natychmiast sprowadza ją na ziemię - Smolny prędzej zwolni swoją ukochaną, niż zrezygnuje ze stanowiska... Brzozowska już sama nie wie, co ma o tym myśleć.

Kiedy w końcu udaje jej się porozmawiać z Krzysztofem - dowiaduje się, że naprawdę kazano mu ją zwolnić. Jest przerażona!

Smolny próbuje ją uspokoić, mówiąc, że kategorycznie odmówił wykonania tego polecenia. I dodaje, że wyjściem z sytuacji będzie ich ślub! Basia nie umie ukryć swojego zdziwienia! Najwyraźniej nie planowała takiego rozwoju wydarzeń.

W końcu całkiem niedawno zakończyła swoje poprzednie małżeństwo... Smolny jednak wydaje się być bardzo zdecydowany. Zupełnie jakby to zaplanował!

Czy Basia zgodzi się go poślubić? Czy jednak zdecyduje się odejść z firmy? Odpowiedź poznamy już dziś! Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej" o godzinie 20.10 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje