Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12573
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Śmierć w serialu? Nie przeżyje porodu?

W 3691. odcinku "Na Wspólnej" Anna zacznie rodzić. Hoffer jest cały czas przy ukochanej - przejęty i wspierający. Wiele jednak wskazuje na to, że nie nacieszy się rodzinnym szczęściem.

"Na Wspólnej", 3691. odcinek. Czy Kolenda umrze?

"Na Wspólnej" to serial cieszący się niesłabnącą popularnością. Nowe odcinki przyciągają widzów jak magnes, a scenarzyści dbają o to, by bohaterowie nie narzekali na brak emocji. Wiele wskazuje na to, że wkrótce obsada programu uszczupli się o kolejną osobę. 

Streszczenia i opisy dostępne w sieci zdradzają bowiem, że jedna z postaci pożegna się z życiem. Jak podaje portal: "superseriale.se" w 3691. odcinku, który odbiorcy zobaczą premierowo we wtorek 19 września o godz. 20:15, Anna Kolenda (Katarzyna Wajda) umrze wkrótce po tym, jak urodzi Kamilowi (Kazimierz Mazur) córkę.

Reklama

"Na Wspólnej": Śmierć w serialu?

Według wspomnianego źródła początkowo nic nie będzie wskazywało na tragedię, jaka wkrótce rozegra się na sali porodowej. Ania wyda na świat pociechę, a jej partner poinformuje ją o tym, że to dziewczynka. Już chwilę później kobieta nieoczekiwanie straci jednak przytomność, a lekarze rozpoczną akcję ratunkową. Czy Kolenda umrze? Streszczenie 3691. oraz 3692. odcinka "Na Wspólnej" stawia sprawę jasno - życia młodej mamy nie da się uratować.

"Podczas przyjęcia na oddział pacjentka czuła się dobrze. Wciąż nie wiemy, dlaczego doszło do zatrzymania krążenia. Na obecny moment oceniamy, że zgon nastąpił z przyczyn niezwiązanych z porodem. Natomiast prawdziwy powód zgonu poznamy dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok" - usłyszy Hoffer.

Jak Kamil poradzi sobie z tak bolesną stratą? Tego widzowie dowiedzą się, oglądając kolejne epizody serialu. Będziecie tęsknić za postacią Anny?

"Na Wspólnej": Odcinek 3691. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3691. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 19 września, o 20.15 w TVN.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama