Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": "Skasuję Cię!"

Te słowa Kuba (Kacper Łukasiewicz), syn Basi (Grażyna Wolszczak), skieruje do jej partnera Krzysztofa (Łukasz Konopka), gdy się na niego zdenerwuje. - Tak samo, jak zrobiłem z Jagodą (Magdalena Różańska), dziewczyną taty - doda. Poznaj szczegóły!Ujawniamy, że w 1901. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 15 kwietnia) Basia pozwoli sobie na niewinny żart w stosunku do młodszego syna.  Ku jej zaskoczeniu, Kuba uzna to za osobistą zniewagę i po prostu obrazi się na swoją mamę.  Kiedy Smolny dowie się o tym, co zaszło, postanowi pogadać z chłopcem.

Reklama

- Nie przeginaj, bo mama może kiedyś stracić do ciebie cierpliwość - powie mu Krzysztof w rozmowie w cztery oczy. - Kiedyś też byłem krnąbrny w stosunku do rodziców, ale ojciec szybko nauczył mnie pokory.

Kuba jednak w ogóle nie przejmie się opowieścią partnera mamy. Za to sam z ochotą poinformuje Basię, że tata (Andrzej Schimscheiner) zerwał z Jagodą Wolską i mieszka teraz u wujka Michała (Robert Kudelski).

Wszystko przez Jagodę i Krzysztofa!

Tymczasem na jaw wyjdzie, że Kuba ma spore zaległości w nauce.

- Wszystkiemu winni są Smolny i Wolska! - oświadczy młody Brzozowski w obecności obojga rodziców.

Zdenerwowana Basia odeśle syna do pokoju. A byłemu mężowi nakaże zostać w jej mieszkaniu i pomóc Kubie w lekcjach. Efekt?

Tego wieczora krnąbrny chłopiec będzie przygotowywał model układu słonecznego w towarzystwie obojga rodziców. Brzozowscy zaczną wspominać dawne dzieje. A kiedy pojawi się Smolny, Andrzej uda się z synem do jego pokoju.

Po jakimś czasie oznajmi byłej żonie, że przyjdzie jutro rano, żeby dokończyć pracę. Basia poprosi Krzysztofa, żeby pomógł Kubie.

Podczas wspólnej pracy nad modelem Smolny spróbuje zagaić niezobowiązującą pogawędkę. Kuba tylko mu odburknie. Dotknięty uwagą na temat swojego ojca, zupełnie serio zagrozi Krzysztofowi, że "skasuje" go tak samo, jak to zrobił z Jagodą, czyli dziewczyną swojego taty. A gdy w pokoju pojawi się Basia, obaj będą udawać, że nic się nie stało...

Czy Kuba zrealizuje swój plan i doprowadzi do rozstania Basi ze Smolnym, by pogodzić ze sobą rodziców?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje