Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Serialowy rekordzista trafił “Na Wspólną”!

Na serialowego rekordzistę niepostrzeżenie wyrósł 41-letni Piotr Jankowski, czyli Piotr Walawski z “Barw szczęścia”, Filip Bonnet z “O mnie się nie martw” i podkomisarz Mańkowski ze “Zbrodni”. Właśnie dołączył do obsady “Na Wspólnej”. Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że Piotra Jankowskiego zobaczymy od odcinka 2141. “Na Wspólnej" (emisja we wtorek 22 września) jako Adriana Baliszewskiego, którego Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) ściągnie do firmy jako doświadczonego coacha. 

Tyle że wcześniej nawet nie raczy nikogo o tym uprzedzić. Wobec czego Adrian przedstawi się jako  przedstawiciel wielkiej korporacji i zacznie negocjować ceny reklam, m. in. z Basią (Grażyna Wolszczak).

Wsławi się stosowaniem psychologicznych zagrywek i w efekcie uda mu się ośmieszyć wszystkich pracowników, z Brzozowską na czele. Co na to Smolny?

Będzie zacierał ręce z radości, bo od początku właśnie taki miał plan...

Podczas szkolenia Basia ostro skrytykuje metody Adriana. Mężczyzna ze stoickim spokojem wysłucha jej uwag i uprzejmością spróbuje wkraść się w łaski nieprzychylnej kursantki. Brzozowska nie da się jednak na to nabrać. W zachowaniu mężczyzny wyczuje fałsz i próbę manipulacji. Kto się czubi, ten się lubi?

Dodajmy, że ten wysoko ceniony przez branżę i lubiany przez widzów aktor w prawdziwym życiu jest mężem Marty Kalmus-Jankowskiej, czyli Renaty Zięby-Kraszewskiej z... “Na Wspólnej". Małżonkowie będą się więc teraz spotykać na planie jednego serialu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje