Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Senator Cieślik oskarżony o udział w seksaferze!

Od pewnego dziennikarza śledczego Monika (Sylwia Gliwa) dowie się, że szykuje się nowa afera polityczna. Kilku senatorów urządziło sobie seksparty w hotelu sejmowym. Cieślikowa uzna, że wśród nich musiał być jej mąż Damian (Waldemar Błaszczyk).


Reklama

Ujawniamy, że w 2085. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 16 czerwca o godz. 20.15 w TVN) podczas pracy za barem Monika przypadkiem usłyszy, jak jeden z klientów rozmawia z kimś przez telefon, zapewniając rozmówcę, że wkrótce ujawni wszystkie grzechy senatora.

Cieślikowa natychmiast nawiąże konwersację z nieznajomym. Nie przyzna się oczywiście, że jest żoną senatora Damiana Cieślika. Mężczyzna okaże się być dziennikarzem śledczym. W czasie pogawędki z uroczą barmanką stwierdzi tajemniczo, że szykuje się nowa afera polityczna.

Jakiś czas później Monika zobaczy przez witrynę baru, jak Damian wyprasza dziennikarza ze swojego biura. Natychmiast zjawi się u męża i zażąda wyjaśnień. Cieślik wytłumaczy, że teraz śpieszy się na posiedzenie. Zapewni, że wyjaśni jej wszystko po powrocie. Monika ucieknie się do małego podstępu, by przekonać Żanetę (Anna Guzik-Tylka) do uchylenia rąbka tajemnicy. Na jaw wyjdzie, że jakiś czas temu kilku senatorów urządziło sobie seksparty w hotelu sejmowym.

Monice natychmiast zaświta myśl, że Damian mógł uczestniczyć w tej balandze. Żaneta uzna to za absurd.

W tym samym odcinku Monika da mężowi do zrozumienia, że wie już, o jaką aferę chodzi. Doda, że podejrzewa go o udział w imprezie - inaczej przecież dziennikarz nie zwracałby się właśnie do niego. Damian zapewni żonę, że tkwi w błędzie.

- W czasie, gdy część senatorów zabawiała się w hotelu, ja głosowałem nad ustawą, co zresztą jest odnotowane w protokole z posiedzenia - wytłumaczy. - Zresztą mając taką żonę jak ty naprawdę nie muszę szukać nowych przygód.

Urzeczona komplementem Monika kokieteryjnie zaprosi męża na zaplecze baru...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje