Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": Romans z żonatym szefem!

Wszystko wskazuje na to, że Olka Zimińska (Marta Wierzbicka) kocha kłopoty albo kłopoty kochają ją. Niebawem wplącze się w romans z żonatym szefem, Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski). Poznaj szczegóły!


Reklama


Wkrótce Agnieszka (Katarzyna Walter) wyciągnie pomocną dłoń do Oli, której rodzice znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i zaproponuje jej pracę w swojej kancelarii w charakterze asystentki. Tym sposobem Zimińska pozna wspólnika Olszewskiej - Mariusza Czerskiego.

“Przejdźmy na ty"

Jak łatwo się domyślić, Olka od razu wpadnie w oko nowemu szefowi, który w 1899. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w środę 9 kwietnia) zaproponuje jej, żeby przeszli na “ty". Zaciekawiony rzuci okiem na leżącą przed nią książkę. Dziewczyna wyjaśni, że uczy się do egzaminu u profesora Mazurka. Okaże się, że Mariusz także miał z nim zajęcia. Ostrzeże Zimińską, że to bardzo wymagający egzaminator.

Zaproponuje, że może dać jej kilka wskazówek, aby wiedziała, na co Mazurek zwraca szczególną uwagę.

Poradzi przy tym, żeby ubrała się przyzwoicie, bo profesor nie daje się omamić kobiecymi wdziękami. Ola oburzy się, że szef podejrzewa ją, że w taki sposób będzie próbowała sobie radzić. Wówczas Czerski przeprosi za ten nietakt i zaproponuje młodej Zimińskiej, że podwiezie ją do domu. Tak zacznie się ich bliska znajomość...

Niestety, Mariusz "zapomni“ powiedzieć Olce, że ma żonę i dziecko, a ona zakocha się w nim bez pamięci...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje