Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": Romans Basi ze Smolnym wyjdzie na jaw!

Kinga (Ilona Wrońska) będzie porażona, gdy zorientuje się, że jej najlepsza przyjaciółka Basia (Grażyna Wolszczak) ma romans ze Smolnym (Łukasz Konopka). Sprawdź, jak do tego dojdzie!


Reklama

Ujawniamy, że Kinga odkryje prawdę przez przypadek w 1844. odcinku “Na Wspólnej" (emisja 2 stycznia). Ze swojego auta zobaczy, jak Brzozowska wsiada do samochodu Krzysztofa. Mowa ich ciał powie jej wszystko...

Jakiś czas później Kinga odwiedzi przyjaciółkę, by ostrzec ją przed Smolnym.

- To wyjątkowy łajdak, który wykorzysta cię, a potem zostawi bez żadnych skrupułów! - powie prosto z mostu, po czym ze szczegółami opowie o swoim konflikcie z Krzysztofem.

Tyle że Basia nie da wiary jej słowom. Stwierdzi, że zna już trochę Smolnego i wie, że nie jest on zdolny do takich podłości.

Kinga bez słowa wyjdzie z mieszkania przyjaciółki... Nie będzie mogła przeżyć, że Smolny zdołał omotać jej najlepszą przyjaciółkę i skłócił je ze sobą.

Tymczasem jeden z kolegów powie Basi, że Brzozowska wygryzła Smolnego z firmy i okazała się wcale nie lepsza od swojego poprzednika. Michał (Robert Kudelski) zaś zasugeruje Kindze, żeby pokazała Basi nagranie ze swojej kłótni ze Smolnym.

Czy Basia przejrzy na oczy i odkryje, że Smolny to drań, zanim będzie za późno?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje