Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8019
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Roman zostanie postrzelony!

Hoffer (Waldemar Obłoza) osłoni Antoniego (Ostap Stupka) własną piersią i dostanie kulę od gangstera. Ostatkiem sił poprosi brata, żeby przekazał Honoracie (Aleksandra Konieczna), że bardzo ją kocha.

Po powrocie z zakupów Hoffer  zastanie w domu Ilonę (Anna Samusionek). Antoni  pochwali się, że dostali od niej kolejne zamówienie na materiały budowlane oraz propozycję współpracy od jej znajomego dewelopera. Uwadze Zdybickiej nie ujdzie napięta atmosfera między braćmi.

Reklama

Siemieniuk nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego Roman wciąż boczy się na niego. Ten uświadomi mu, że dopuścił się rzeczy, które w jego oczach są karygodne. Doda, że Antoni wie wszystko o nim i jego bliskich, podczas gdy sam w ogóle nie daje się poznać, a na dodatek kłamie.

Po tej rozmowie Antoni zabierze brata nad rzekę i tam, na jego oczach, wyrzuci swój pistolet do wody. Zasugeruje, że bardziej niż na czymkolwiek innym zależy mu na jego miłości i zaufaniu. Romana bardzo ujmie ten gest. Mimo to, uprzedzi brata, że na pełne zaufanie będzie musiał jeszcze zapracować.

Tymczasem jakiś mężczyzna (Artem Manuilov) zacznie obserwować Antoniego, gdy ten parkuje samochód, rozmawiając z siedzącym obok Romanem. Przygotuje broń i będzie czekał, aż Siemieniuk wysiądzie z auta i zostanie sam. Pojawienie się Honoraty i Ksawerego (Maciej Poppe) pokrzyżuje jednak jego plany.

Następnego dnia gangster znowu zasadzi się na Antoniego na parkingu. Tym razem jednak szyki popsuje mu pojawienie się Włodka (Mieczysław Hryniewicz)i Romana. Gdy bracia odjadą, nieznajomy ruszy w ślad za nimi.

Bracia będą szczęśliwi, że udało im się podpisać kontrakt z deweloperem. Antoni zaplanuje zakup dodatkowego TIR-a do przewożenia materiałów. Uradowany powie, że są teraz na fali i w końcu mogą zacząć naprawdę działać i cieszyć się życiem.

Nagle do rozmawiających braci podjedzie auto, z którego ktoś wyceluje lufą pistoletu prosto w Siemieniuka. Nastąpi to w 2620. odcinku "Na Wspólnej". Roman bez chwili wahania osłoni brata własną piersią. Zostanie ciężko raniony. Antoni zawiezie go natychmiast do szpitala. Zrozpaczony zacznie błagać brata, żeby nie odchodził. Hoffer ostatkiem sił poprosi go, żeby przekazał Honoracie, że bardzo ją kocha. Tuż przed przyjazdem do szpitala straci przytomność...


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje