Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Roman wróci do Honoraty!

Roman (Waldemar Obłoza) w końcu przypomni sobie, jak ważna jest dla niego Honorata (Aleksandra Konieczna). Wróci do domu w ostatniej chwili... Zdąży powstrzymać narzeczoną przed wyjazdem!


Reklama


Dwa tygodnie, które Honorata dała Romanowi na przemyślenie tego, jak wyglądać ma ich dalsze życie, Leśniewska wykorzysta na... pakowanie swoich rzeczy i przygotowanie do wyprowadzki.

Zda sobie sprawę, że jej związku z Hofferem nic już nie jest w stanie uratować. Fakt, iż Roman nie daje od czasu wyjazdu znaku życia, Honorata potraktuje jak dowód na to, że po prostu nie zależy mu na niej.

- Gdyby chciał, już dawno byłby w domu - powie Marcie (Joanna Jabłczyńska), gdy ta uzna, iż powinna zadzwonić do ojca i dowiedzieć się, co u niego słychać.

Tymczasem Roman i poznana przez niego przypadkiem Julia (Magdalena Pociecha) bardzo się do siebie zbliżą.

Rodząca się między nimi przyjaźń nie spodoba się Arturowi (Maciej Cymorek), który w niewybredny sposób da Hofferowi do zrozumienia, że jest zbyt stary, by... startować do jego dziewczyny. Roman niespodziewanie uzna, że Artur ma rację. Dojdzie do wniosku, iż powinien wrócić do domu.

W 2130. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 2 września w TVN) Artur nagle zacznie tonąć. Roman bez chwili wahania rzuci się chłopakowi na ratunek, a kiedy sam znajdzie się pod wodą, przypomni mu się, w jakich okolicznościach został pobity.

Obrazy z przeszłości będą na tyle wyraźne, że Hoffer zacznie pod ich wpływem odzyskiwać pamięć! Kiedy uratowany przez niego Artur znajdzie się w szpitalu, będzie już pewny, że musi wrócić do Honoraty, zwłaszcza że zobaczył ją we śnie jako naprawdę bliską mu kobietę... Roman zda sobie sprawę, że kocha Leśniewską i nie potrafi bez niej żyć!

Kiedy Hoffer zadzwoni do domu, Honorata właśnie pakować będzie swoje rzeczy. Telefon od narzeczonego wcale jej nie uspokoi. Dopiero gdy Roman stanie w drzwiach i oznajmi jej, że wszystko pamięta, Leśniewska odetchnie z ulgą. Rzuci się ukochanemu w ramiona...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje