Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10514
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Roman odzyska pamięć dzięki... Ewie?

Brak wspomnień spowodowany utratą pamięci coraz bardziej denerwować będzie Romana (Waldemar Obłoza). Kiedy Włodek (Mieczysław Hryniewicz) powie mu, że był kiedyś mężem Ewy (Ewa Gawryluk), postanowi odwiedzić ją i zapytać, dlaczego się rozstali...


Reklama


W 2112. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 3 sierpnia w TVN) Roman wybierze się do baru Włodka. W trakcie rozmowy z dawno nie widzianym przyjacielem dowie się, że miał w przeszłości problemy z alkoholem... Poprosi Ziębę, by opowiedział mu o tym, jak zachowywał się po wypiciu kilku piw i czym to było dla jego najbliższych.

Pod wpływem słów Włodka przypomni sobie o... Ewie! Nie będzie jednak w stanie przywołać wspomnienia o tym, czy jego nałóg był jedynym powodem, dla którego Ewa go zostawiła. Postanowi dowiedzieć się tego u źródła! Zjawi się u Nowakowej i - nie zwracając uwagi na obecność postronnych osób - zapyta wprost:

- Co ci zrobiłem, że ode mnie odeszłaś?

Na nic zdadzą się tłumaczenia Ewy, że zanim się rozstali, poznała kogoś. Będzie przekonany, że musiał wyrządzić jej wielką krzywdę, a nawet zacznie podejrzewać, że ją bił! Ewa zapewni go jednak, że się myli. Powie, że jej nowy związek nie przetrwał zbyt długo, a jemu przecież udało się ułożyć sobie życie u boku Honoraty (Aleksandra Konieczna).

Fakt, że Roman spotkał się z Ewą, nie spodoba się Leśniewskiej. Nowakowej, która przyprowadzi Hoffera do domu, da do zrozumienia, że nie jest mile widzianym gościem. Nawet nie podziękuje jej za odprowadzenie Romana. Obrażona, postanowi spać na kanapie. Tymczasem Roman, czując, że Honorata ma do niego wielki żal, uzna, iż musi wytłumaczyć jej, dlaczego poszedł do zakładu fryzjerskiego Ewy. Zacznie ją przekonywać, że nie ma powodu, by była zazdrosna. Jednak myśl o tym, że przez pijaństwo zniszczył swoje małżeństwo, nie będzie mu dawać spokoju...

Czy spotkanie i rozmowa z Ewą sprawią, że Roman zacznie przypominać sobie, kim był w przeszłości? Czy dzięki byłej żonie odzyska pamięć?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje