Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Roman odzyska pamięć! Ale czy wróci do Honoraty?

Nadmierna troska Honoraty (Aleksndra Konieczna) do tego stopnia zirytuje dotkniętego amnezją Romana (Waldemar Obłoza), że postanowi wyjechać z domu, by zastanowić się, co dalej. Poznaj konkrety!


Reklama


Podczas swojej podróży w poszukiwaniu sensu życia Hoffer pozna młodą autostopowiczkę Julię (Magdalena Pociecha) i dołączy do jej grupy znajomych.

Gdy po kilkudniowym milczeniu zadzwoni do Honoraty, ta da mu dwa tygodnie na przemyślenie spraw.

Roman totalnie wyluzuje się w towarzystwie studentów, a jego nonkonformizm wzbudzi w nich szacunek. Będzie ćwiczył jogę z Julią na łonie natury.

Jej chłopakowi Arturowi (Maciej Cymorek) nie spodoba się rosnąca zażyłość między nią a Hofferem. Powodowany zazdrością zacznie robić mu złośliwe uwagi na temat jego wieku.

W chwili szczerości Roman wyzna dziewczynie, że został niedawno pobity i stracił pamięć. Julia oceni, że to dlatego zachowuje się jak młodzieniec.

Pod wpływem stresu

Tymczasem Artur pozwoli sobie na coraz bardziej chamskie odzywki w stosunku do Hoffera. Będzie prowokował go i obrażał. Wściekła Julia przeprosi Romana za swojego chłopaka.

- To przez alkohol - wyjaśni dziewczyna.

Hoffer stwierdzi, że Artur ma wiele racji. Dojdzie do wniosku, że powinien wracać do domu. Nagle pływający w jeziorze Artur zacznie tonąć. Roman natychmiast pobiegnie mu na ratunek. Pod wpływem stresu, podczas poszukiwań chłopaka pod taflą wody, wrócą do niego obrazy sprzed wypadku i z samego pobicia. W końcu wyciągnie Artura na brzeg i przystąpi do reanimacji. Uratuje mu życie!

Nastąpi to w 2130. odcinku “Na Wspólnej".

Jak John Lennon i Yoko Ono

Podczas drzemki w samochodzie Romanowi przyśni się, że budzi się w łóżku u boku Honoraty. Na jego twarzy pojawi się błogość. Obudzi się oszołomiony tą senną wizją.

Leśniewska akurat będzie pakowała swoje rzeczy, kiedy dostanie telefon od narzeczonego. Wzruszony i szczęśliwy Roman oznajmi jej, że są jak John Lennon i Yoko Ono. Honorata rozłączy się, sądząc, że narzeczony robi sobie żarty.

Tymczasem Hoffer wróci do domu w momencie, gdy Leśniewska będzie zbierać się do wyprowadzki. Zabierze z jej rąk walizkę i wzruszony oznajmi jej, że wszystko pamięta i kocha ją. Narzeczeni - płacząc ze szczęścia - padną sobie w objęcia...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Waldemar Obłoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje