Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10678
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Roman i Honorata powiedzą sobie "tak!

Dzień, w którym Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza), przysięgną sobie miłość, będzie najszczęśliwszy w ich życiu. Przy okazji Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) pogodzą się, a Błażej (Kuba Świderski) odkryje, że Ola (Marta Wierzbicka) i Gosia (Anna Kerth) są siostrami!


Ujawniamy, że Honorata i Roman pobiorą się w 2346. odcinku "Na Wspólnej". Gdy Hoffer przywiezie świeżo upieczoną żonę do domu weselnego, wzruszona i szczęśliwa Leśniewska podziękuje mu, że wyprawił taki ślub, o jakim zawsze marzyła. Roman zapewni ją, że zawsze będzie przy niej. A ich wesele stanie się pretekstem do paru zaskakujących zwrotów akcji.

Reklama

Tuż przed rozpoczęciem uroczystości zjawi się Mikołaj. Podejdzie do Nicole  i oznajmi, że muszą porozmawiać. Dziewczyna potwierdzi, że nie zdradziła go, lecz powiedziała mu tak tylko po to, by wzbudzić zazdrość. W chwili, gdy Honorata  i Roman  będą ślubować sobie dozgonną miłość i wierność, młodzi Leśniewscy pogodzą się. Panna młoda nie zdoła opanować łez wzruszenia, widząc obejmujących się Mikołaja i Nicole. Będzie bardzo szczęśliwa, że małżeństwo jej syna zostało uratowane. Hoffer zapewni żonę, że zawsze będzie przy niej.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje