Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Roman brutalnie pobity! Straci pamięć!

Wkrótce brutalnie pobity Roman (Waldemar Obłoza) w bardzo ciężkim stanie trafi na stół operacyjny! Roztrzęsiona Honorata (Aleksandra Konieczna) zacznie go błagać, by nie umierał. Poznaj szczegóły!Reklama

Zdradzamy, że w 2100. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 13 lipca w TVN) Roman zobaczy, że osiedlowi motocykliści znowu urządzili sobie na parkingu tor przeszkód. Natychmiast zadzwoni na policję z prośbą o interwencję. Jakiś czas później, idąc do auta, nie bez satysfakcji odnotuje, jak policjanci wypisują mandaty szaleńcom na jednośladach.

Niestety, mężczyźni domyślą się, że to właśnie Hoffer nasłał na nich stróżów prawa. I jeszcze tego samego dnia zostanie przez nich brutalnie pobity. Gdyby nie Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), który zupełnie przez przypadek znajdzie go nieprzytomnego i leżącego w kałuży krwi na dziedzińcu apartamentowca przy Wspólnej, Hoffera mogłoby już nie być wśród żywych.

Amnezja

Po feralnym zdarzeniu Roman nie będzie pamiętał, co się z nim stało i kto na niego napadł. Co gorsza, nie rozpozna nawet własnej narzeczonej Honoraty!  Na osobności poprosi syna (Kazimierz Mazur) o wyjaśnienie, kim jest kobieta, która go odwiedziła.

Lekarz wytłumaczy Honoracie, że jej narzeczony przeszedł bardzo poważną operację, a w takim wypadku często występuje krótkotrwała amnezja. Zapewni, że powinna niebawem ustąpić. Nie może dać jednak stuprocentowej gwarancji, że wszystko będzie dobrze.

Honorata, z trudem powstrzymując płacz, wyjaśni ukochanemu, że jest jego narzeczoną i od dawna mieszkają razem. Romanowi zrobi się bardzo przykro, że jej nie pamięta. Leśniewska zapewni, że to niedługo minie i wszystko będzie jak dawniej. Zostanie przy ukochanym do późnych godzin wieczornych.

W pewnym momencie Hoffer wezwie pielęgniarkę. Powie jej, że nie może zasnąć. Doda, że wolałby zostać sam. Zasmucona Honorata pójdzie do domu... 

Następnego dnia znów odwiedzi Romana w szpitalu. Przyniesie mu ulubione smakołyki i książkę, którą ostatnio zaczął czytać. Hoffer nadal nie będzie nic pamiętał. Okaże się, że nie wie, kim jest. Leśniewska opowie mu o jego rodzinie, pracy i przyjaciołach. Przypomni, w jaki sposób się poznali.

Dla Romana wszystko to wyda się zupełną nowością...

Bezradność policji

Policjant, który przyjdzie przesłuchać Hoffera, szybko zorientuje się, że poszkodowany niczego nie pamięta. Poinformuje Leśniewską, że bez zeznań poszkodowanego śledztwo nie może być kontynuowane. Honorata zezłości się na bezradność policji.

 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje