Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10132
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Rodzice Żanety wezmą rozwód?

Próba pojednania zwaśnionych rodziców przez Żanetę (Anna Guzik) zakończy się karczemną awanturą. Między Heleną (Małgorzata Peczyńska) a jej mężem Henrykiem (Jan Pęczek) padnie słowo "rozwód"! Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że w 2042. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 30 marca o godz. 20.15 w TVN) Helena będzie przygnębiona. Żaneta zacznie poważnie martwić się o mamę, która odeszła od męża, gdyż posądziła go (zresztą zupełnie niesłusznie) o romans z sąsiadką ze wsi. Zadzwoni więc do ojca z błagalną prośbą, żeby w końcu pogodził się z żoną. 

- Cała ta sytuacja jest dla mnie bardzo bolesna - wyjaśni. - Trudno mi pogodzić się z faktem, że rodzice, którzy zgodnie żyli ze sobą czterdzieści lat, nagle tak się od siebie oddalili!

Kopeć stwierdzi, że nie wyganiał przecież matki z domu i nie widzi powodu, żeby teraz namawiać ją do powrotu. Szulcowa zaś oznajmi tacie, że jako prawdziwy mężczyzna powinien umieć odpuścić.

Za radą córki Kopeć pojawi się nieoczekiwanie w barze na Wspólnej. Na widok męża Helena stanie jak wryta. Nareszcie dojdzie do rozmowy między małżonkami. Henryk jasno da żonie do zrozumienia, że powinna wrócić już do domu. A ona wyrazi swoją obawę, że mąż po prostu nie może sobie bez niej poradzić na gospodarce i tylko dlatego po nią przyjechał. Od słowa do słowa między małżonkami dojdzie do awantury. Zdenerwowany Kopeć oświadczy w końcu Helenie, że jeśli jest jej z nim tak źle, to może w ogóle nie wracać! Doda, że gotów jest się z nią rozwieść! Tego już Helenie będzie za wiele.

- To ja rozwiodę się z tobą! - wykrzyczy na cały bar.

Wzburzony i dotknięty do żywego  Kopeć natychmiast opuści lokal Ziębów. A Żaneta, która cały czas przysłuchiwała się rozmowie rodziców, będzie załamana...

Czy Kopciowie faktycznie się rozwiodą?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje