Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8567
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Robert Kudelski spełnia marzenie

W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.


Podobno Michał Brzozowski, pana bohater z serialu "Na Wspólnej", rozpoczyna karierę piosenkarza, śpiewającego na weselach! Czy to prawda?

Robert Kudelski: - On planuje to już od 2001 roku! Najpierw śpiewał dla siebie, aż wreszcie postanowił czerpać z tego korzyści finansowe. Co więcej, zatraci się trochę w tej karierze. Będzie go w tym wspierał i zachęcał do kolejnych wyzwań jego przyjaciel, Marcin (Piotr Nowak), który zostanie też menedżerem Michała.
 
Oj, chyba będzie wesoło!

- Rzeczywiście, wynikną z tego zabawne sytuacje, a także konflikty rodzinne. Żona Michała zacznie się buntować, twierdząc, że mąż powinien poważnie zarabiać na życie i opiekować się dzieckiem, zamiast występować za "pętko kiełbasy".

Chyba podoba się panu ten wątek, bo przecież śpiewanie jest panu bliskie?

- Oczywiście, mam też nadzieję, że przy okazji widzowie przekonają się do tego, by spotkać się ze mną na moich koncertach.

Czy ten muzyczny skok w bok wprowadzi w życie Michała i Kingi (Ilona Wrońska) dużo zmian? Do tej pory więcej mieli jednak smutnych wydarzeń niż wesołych.

- Przede wszystkim pojawi się sporo komediowych sytuacji. Ale ponieważ Ilona Wrońska pięknie płacze, więc głównie dostajemy sceny dramatyczne. Z tego co wiem, w nowych odcinkach, które zaczynamy kręcić w marcu, będzie się dużo działo i znów pojawią się kłopoty.

Czy wystąpił pan kiedykolwiek na weselu?

- Tak, zdarzało mi się. Jeśli ktoś był mi szczególnie bliski, gdy prosili mnie o to moi przyjaciele - nigdy nie odmawiałem. Śpiewałem na weselu japońskim u mojej przyjaciółki, a także w Stanach Zjednoczonych u mojej rodziny. Na tym drugim weselu doszło do zabawnej sytuacji, bo na życzenie panny młodej wykonałem trzy piosenki: po francusku, angielsku i po polsku. Okazało się, że usłyszał to bardzo bogaty Koreańczyk, który w tym samym czasie był na imprezie w sali obok i zaproponował mi występ na weselu jego córki! Zaoferował 10 tysięcy dolarów!

Zgodził się pan?

- Nie! On zdębiał! Nigdy nie spotkał człowieka, który nie chciał zarobić pieniędzy. Moi amerykańscy znajomi też nie mogli tego zrozumieć.

Może nie wiedzą, że zajmuje się pan poważniejszymi sprawami, takimi jak... reżyserowanie spektaklu z piosenkami ABBA?

- "ABBA Club" to moje pierwsze dziecko musicalowe. Mam nadzieję, że to początek mojej przygody z reżyserią musicalową. Spektakl na razie można zobaczyć w Warszawie i pewnie wkrótce ruszymy też w Polskę.

Rozmawiała Marzena Juraczko

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Robert Kudelski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje