Reklama

"Na Wspólnej": Radosne chwile u Anny Korcz. Znów została babcią!

Anna Korcz to aktorka, która chętnie dzieli się z fanami obrazkami z życia prywatnego. Gwiazda TVN to spełniona mama i babcia, ciesząca się chwilami spędzonymi z najbliższymi. Tym razem na Instagramie Izy z "Na wspólnej" pojawiło się urocze zdjęcie z nowonarodzonym wnuczkiem. Wiemy, jakie imię otrzymał chłopiec!

Anna Korcz prywatnie

Anna Korcz to dziś szczęśliwa matka trójki dzieci, spełniona partnerka i aktorka. Nie zawsze jednak los był dla niej tak łaskawy. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" wychowała się bez ojca. Wcześnie wyszła za mąż, ale związek okazał się pomyłką. Traumatyczne rozstanie odcisnęło piętno na życiu Korcz na wiele lat. Udało jej się jednak poukładać swoje sprawy i dziś wreszcie może powiedzieć, że jest bardzo szczęśliwa. W zeszłym roku aktorka po raz pierwszy została babcią i oszalała ze szczęścia! Na świecie pojawił się Franciszek Piotr - syn najstarszej córki aktorki. Obecnie aktorka może się pochwalić już drugim wnuczkiem. Na Instagramie gwiazdy TVN pojawiło się urocze zdjęcie, na którym aktorka tuli nowonarodzonego wnuczka. Okazuje się, że chłopiec będzie miał na imię Tadeusz!

Reklama

Zobacz też: Córki Anny Korcz: Poszły w ślady pięknej mamy?

Komentarze

Pod zdjęciem szczęśliwej babci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zarówno fani jak i inne gwiazdy gratulują aktorce wnuczka. Oto niektóre komentarze:

"Miłość babci w czystej postaci! A jaką ma czuprynę! Kolor po Babuli Anuli"

"Słodki niunio!"

"Gratulacje Pani Anno! Niech się dobrze chowa"

Zobacz także: Dominika Gwit jest nie do poznania! Aktorka pochwaliła się zdumiewająca przemianą. "Petarda"

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje