Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Propozycja nie do odrzucenia!

Kamila (Anna Przygoda) - pielęgniarka, która zajmowała się w szpitalu malutkim synkiem Maksa (Adam Fidusiewicz) – dostanie propozycję, by regularnie opiekować się Wiktorkiem (Michałek Szyszkowski)...


Reklama

To, że Kama ma wspaniałe podejście do dzieci, Maks i jego matka Izabela Brzozowska (Anna Korcz) zauważyli już wtedy, gdy zajmowała się Wiktorkiem w szpitalu. Nic dziwnego, że dziewczyna wyda się młodemu tacie idealną kandydatką na opiekunkę do dziecka w czasie, kiedy on musi pracować. Jednak ani Kamila, ani Maks nie będą przypuszczać, że połączy ich nie tylko dobro niemowlaka, ale też namiętność, która zaprowadzi ich do... łóżka!

Już podczas jednej z pierwszych wizyt Kamy w domu Brzozowskiego, Maks dojdzie do wniosku, że obecność ślicznej pielęgniarki dobrze wpływa na jego nastrój. W 2105 odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 21 lipca w TVN) Kamila pomoże uporać się szykującemu się do wyjścia do pracy Maksowi z plamą na krawacie. Ich spojrzenia na chwilę się spotkają... Po powrocie do domu, Brzozowski poprosi Kamę, by zjadła z nim obiad i zaproponuje, żeby regularnie zajmowała się jego synkiem.

- Wiktor cię zna i lubi - powie i doda, że bardzo mu zależy, aby jego syn miał kontakt z kobietą, która potrafi okazać mu serce i czułość.

W czasie nieobecności Maksa, gdy Kama zostanie sama z Wiktorkiem, z niezapowiedzianą wizytą wpadnie do domu syna Izabela. Widok obcej kobiety w pierwszej chwili zaskoczy ją, ale gdy rozpozna w niej pielęgniarkę, która z oddaniem opiekowała się jej wnukiem w szpitalu, będzie zadowolona, że Maks właśnie ją poprosił o pomoc.

Iza zaproponuje Kamie wspólny spacer, podczas którego dowie się, iż pielęgniarka zawsze marzyła o pracy na oddziale dziecięcym. W trakcie rozmowy Kamila zapyta o Ilonę (Anna Samusionek), a Izabela stwierdzi, że matka Wiktorka jest oryginalną postacią i choć spełniła się zawodowo, rola mamy najwyraźniej ją przerasta. Brzozowska nie będzie kryła zadowolenia z faktu, że jej syn znalazł w osobie Kamy dobrą przyjaciółkę.

Zdradzamy, że Kamila nie od razu przyjmie ofertę Brzozowskiego, by pracować jako niania jego malutkiego synka. Obieca jednak Maksowi, że przemyśli jego propozycję...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje