Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9600
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Poznajcie nowego adoratora Olszewskiej! To gangster!

Mecenas Olszewska (Katarzyna Walter) ma ogromne powodzenie u mężczyzn. Ledwo podniesie się po perypetiach z oszustem Żbikiem (Michał Mikołajczak), wpadnie w oko gangsterowi (Tadeusz Huk), który zechce powierzyć jej wszystkie swoje interesy.

W 2552. odcinku Olszewska zajmie się umową na wydanie płyty Sandry (Michalina Robakiewicz) i Michela (Mariusz Ochociński). W ramach swoich obowiązków spotka się z ich sponsorem, czyli Ryszardem Heblewskim. Gangster od pierwszej chwili będzie pod wrażeniem jej charakteru, urody i inteligencji. Wspaniałomyślnie zrzeknie się zysków ze sprzedaży płyty, twierdząc, że zarabia na czymś innym, a teraz chce pomóc młodym artystom.

Kolacja z gangsterem!

Reklama

Po wyjściu od Agnieszki Ryszard wpadnie na pomysł, by powierzyć jej wszystkie swoje sprawy. Jego ochroniarz Seba (Bartosz Gogowski) domyśli się, że prawniczka wpadła szefowi w oko. Hebel zapyta go, czy na miejscu kulturalnej, pięknej i wykształconej kobiety umówiłby się z nim na kolację. Postanowi zaryzykować. Zadzwoni do Olszewskiej i zaproponuje spotkanie. Ona przyjmie je, sądząc, że będzie to służbowe spotkanie.

Heblewski wręczy prawniczce piękny bukiet róż. Sprostuje nieporozumienie i wyjaśni, że to randka. Agnieszka stwierdzi, że nie jest zainteresowana. Hebel poprosi, by potraktowała to jako wstęp do dalszej współpracy. Olszewska powie, żeby odezwał się do niej, gdy będzie miał jakąś konkretną sprawę...

Ktoś ją śledzi!

Tego samego dnia Agnieszka spotka się z Rafałem (Lech Mackiewicz). Seba z ukrycia będzie ich fotografował. Agnieszka zauważy go i wystraszy się, że mężczyzna został nasłany przez Darka (Michał Mikołajczak), który poprzysiągł jej zemstę.

Powie Weronice (Renata Dancewicz), że ktoś ją śledzi, a ta zawiadomi o tym Roberta (Dariusz Wnuk). Tadeusiak szybko zjawi się na miejscu i rozprawi z pomocnikiem Hebla. Efekt? Gangster przyzna, że zbierał informacje o Olszewskiej, by skuteczniej zabiegać o jej względy. Rozbawiona Agnieszka ostrzeże go, że jeśli nadal będzie ją nękał, złoży na niego oficjalne doniesienie. Na koniec Ryszard zasugeruje, że nie zamierza się poddawać...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje