Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Poznajcie młodego Leśniewskiego!

Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) nie wytrzyma presji i zemdleje na porodówce, dlatego Nicole (Maria Niklińska) przy porodzie na duchu będzie podtrzymywać matka Betty (Joanna Trzepiecińska). Sprawdź szczegóły!


Miesiąc przed planowanym terminem porodu Nicole przeszyją bolesne skurcze. Betty natychmiast zadzwoni po taksówkę, ale okaże się, że trzeba na nią czekać kilkanaście minut.

Reklama

Przed domem kobiety spotkają sąsiada Nicole. Betty jakimś cudem uda się namówić mężczyznę, żeby użyczył im swojego samochodu.

Przerażona Nicole przypomni matce, że przecież nie ma prawa jazdy, lecz Betty nie zwróci na to uwagi. Będzie pędziła przez miasto, łamiąc wszystkie ograniczenia. W pewnym momencie ruszy za nią policyjny radiowóz na sygnale...

Zemdleje na porodówce

Choć lekarz stwierdzi, że skurcze ustały, zatrzyma Leśniewską w szpitalu. Chwilę później odejdą jej wody płodowe. Nicole poprosi męża, żeby jej towarzyszył.

Betty przeżyje zawód, że nie może być przy córce. Będzie niecierpliwie czekać na korytarzu, nasłuchując pod drzwiami.

W pewnym momencie Mikołaj w stanie omdlenia zostanie wyprowadzony z sali porodowej. Betty skorzysta z okazji i wciśnie się tam zamiast niego. Po chwili na świat przyjdzie śliczny, zdrowy chłopczyk.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia młodego Leśniewskiego, którego powitamy na świecie w 1887. odcinku “Na Wspólnej".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje