Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Pożegnanie mamy Tosi

Mama Tosi w bardzo złym stanie wyląduje w szpitalu. Kamil zasugeruje jej, żeby spotkała się z córką. Lipcowa nie będzie miała na to siły. Kilka godzin później Hoffer zostanie pilnie wezwany na OIOM. Kobieta znajdzie się w stanie krytycznym! Kamil rozpocznie rozpaczliwą reanimację… Niestety mamy Tosi nie uda się uratować! Kobieta umrze w 2160. odcinku "Na Wspólnej" (emisja 26 października).


Reklama


Trudne pożegnanie

W dniu pogrzebu Magdy Lipiec (Małgorzata Klara) Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) z trudem powstrzyma łzy, oglądając fotografię mamy.

Przygnębiona wyzna Kamilowi (Kazimierz Mazur), że wolałaby nie brać udziału w uroczystości. Hoffer zapewni dziewczynkę, że nikt nie będzie miał jej tego za złe. Doda jednak, że ona sama może kiedyś żałować, że nie będzie na tej uroczystości.

- Udział w pogrzebie to rodzaj okazania swojego szacunku i wdzięczności dla zmarłej osoby - wyjaśni lekarz Magdy Lipiec. Ostatecznie Tosia uzna, że powinna podziękować mamie.

Przyjaciółka wyzna prawdę!

Tymczasem na cmentarzu Kamil zauważy stojącą na uboczu młodą zapłakaną kobietę. Okaże się, że to dawna przyjaciółka zmarłej pacjentki.

Kobieta oznajmi, że nic nie wie o rodzinie Lipcowej. Hoffer poprosi, żeby dała mu znać, o ile przypomni sobie cokolwiek. Powie, że jeśli nie znajdą się krewni dziewczynki, mała trafi do domu dziecka.

Jakiś czas później kobieta zadzwoni do niego. Wyzna, że nie powiedziała mu całej prawdy. Wie, kto jest ojcem Tosi... To znany prawnik.

Czy mężczyzna zechce zająć się córeczką, której mama zmarła?

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje