Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10225
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Powtórka ze ślubu

​Sandra i Michel powiedzą sobie “tak", a Eliza i Jarek pokłócą się w cieniu ich szczęścia.


Reklama


Przypomnijmy, że pierwszy ślub Sandra (Michalina Robakiewicz) i Michael (Mariusz Ochociński) wzięli w 2130. odcinku “Na Wspólnej".

Wtedy jednak była to fikcyjna przysięga. Chełmińska zgodziła się zrobić uprzejmość Gawryłowowi, by dzięki małżeństwu Białorusin mógł przedłużyć sobie pobyt w Polsce. Lecz z czasem pokochali się naprawdę.

Przysięga na całe życie

Dzień przed ślubem Sandra znajdzie w kuchennej szafce nadmuchiwaną lalkę. Będzie zniesmaczona, kiedy dowie się od Norberta (Michał Malitowski), że to prezent dla jej narzeczonego na wieczór kawalerski. Stanowczo oznajmi, że swój wieczór panieński zamierza urządzić w mieszkaniu, więc chłopcy muszą poszukać czegoś na mieście.

Michel, Bruno (Dawid Czupryński), Norbert i Jarek (Wojtek Rotowski) wybiorą więc knajpę na plaży. Nie będą wylewać za kołnierz.

Dziewczyny spędzą wieczór panieński znacznie spokojniej. Eliza (Katarzyna Chorzępa) zrobi przyjaciółce maseczkę upiększającą. Sandra opowie jej, jak zmieniła się pod wpływem czułego i kochającego Michela. Będzie przekonana, że przyjaciółka ją rozumie, bo sama ma wspaniałego faceta. Eliza zostawi to bez komentarza.

Zapyta Sandrę, czy nie boi się wiązać przysięgą na całe życie. Przecież po jakimś czasie może się okazać, że nie wszystko jest tak różowe, jak się teraz wydaje. Sandra odpowie, że małżeństwo to ciągła praca nad związkiem, a przysięga jest tylko dodatkowym powodem, by się starać.

Smutek zamiast radości

Tymczasem kawalerowie wrócą do domu. Jarek, ledwo trzymając się na nogach, uklęknie przed Elizą i, wręczając jej bukiecik kwiatów, spyta, czy zgodzi się za niego wyjść. Oburzona taką formą oświadczyn Cielecka bez słowa wyjdzie z pokoju.    

W dniu ślubu (odcinek 2185) Jarek i Eliza, świadkowie młodych, zjawią się w kościelnej zakrystii w ostatniej chwili. Cielecka zauważy, że Gawryłow nie może oderwać wzroku od swojej pięknej narzeczonej. Sandra przytuli go i pocałuje.

Po uroczystości zaślubin młody Berg poprosi ukochaną, żeby przestała się już na niego gniewać. Dziewczyna nic nie odpowie. Zasmucona będzie obserwować szczęśliwych nowożeńców...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje