Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10309
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Porwał syna, by... ratować rodzinę?!

Do Arka dociera, że jego małżeństwo się rozpadło się przez niego. Za wszelką cenę chcę ratować rodzinę. Odbiera ze szkoły mocno przestraszonego syna. Tymczasem Ada podejrzewa, że mąż porwał chłopca! Co jeszcze wydarzy się w 1863. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdź!


Arek porwał Kazika?!

Reklama

Arek, bez porozumienia z żoną, odbiera syna ze szkoły. Kazik jest mocno wystraszony - boi się ojca...

Kiedy do szkoły przyjeżdża Ada i dowiaduje się, że jej syn zniknął z Arkiem - jest  przerażona! Podejrzewa, że mąż porwał Kazika!

Kasia zaatakowana przez właściciela maltretowanego psa!

Kasia przynosi jedzenie psu, nad którym znęca się właściciel. Dziewczyna fotografuje, w jakich warunkach więzione jest zwierzę.

Przyłapuje ją na tym właściciel psa i zaczyna szarpać! Na szczęście Bogdan w porę przychodzi córce z pomocą... Wieczorem dzieci - widząc zwierzaka pozostawionego na mrozie - błagają ojca, żeby coś zrobił!

Kamil chce być przy Anecie - Zuza traci cierpliwość!

Zuza zaplanowała, że dziś poświęcą cały dzień Uli. Wie, że dziewczynka bardzo potrzebuje ich miłości... Tymczasem Kamil twierdzi, że - choć na chwilę - ale musi pojechać do szpitala!

Chce przed operacją wesprzeć Anetę, która jest przerażona tym, co ją czeka. Kiedy Hoffer przyjeżdża na miejsce, zapłakana dziewczyna prosi go, żeby został przy niej...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje