Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Polowanie na senatora

Wkrótce w biurze senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk) pojawi się rezolutna i przebojowa Zofia Lipska (Justyna Schneider). Sprawdź, jak zdobędzie pracę!


Ujawniamy, że wierni widzowie “Na Wspólnej" poznają panią Lipską w 1893. odcinku (emisja we wtorek 1 kwietnia). Już na wstępie Zofia poinformuje, że szuka pracy. Zostawi w sekretariacie swoje CV.

Reklama

Żaneta (Anna Guzik) od razu uzna, że dziewczyna absolutnie nie nadaje się do pracy u senatora, bo po prostu jest za młoda i zwyczajnie brak jej doświadczenia. Lecz Damian mimo to postanowi ją zatrudnić.

Powód? Złapie się na piękne słówka Lipskiej, która powie, że jako absolwentka politologii chciałaby uczyć się zawodu u kogoś takiego jak on. Kogoś, kto rozumie, że urząd senatora to posłannictwo, a nie sposób na robienie pieniędzy.

Tymczasem Monika (Sylwia Gliwa) będzie miała pretensje do Damiana, że zatrudnił młodą, śliczną dziewczynę, a jej  powiedział, że nowa pracownica biura to zwykła, szara myszka. Cieślik zapewni narzeczoną, że uroda Lipskiej w ogóle nie ma dla niego znaczenia. Kieruje się wyłącznie umiejętnościami kandydatek!  

O tym, jakie są prawdziwe intencje Zofii Lipskiej, przekonamy się już w kwietniu. W każdym razie senator gorzko pożałuje tego, że ją zatrudnił.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia senatora z nową pracownicą, która niebawem wpędzi go w niewyobrażalne kłopoty.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Justyna Schneider | Waldemar Błaszyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje