Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Pijacki skandal i inne atrakcje na weselu

Na podwójnym weselu Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński) oraz Moniki (Sylwia Gliwa) i Damiana (Waldemar Błaszczyk) dojdzie do skandalu. Jego autorką będzie pijana Marta (Joanna Jabłczyńska).


Reklama


Wesele, które zobaczymy w 2001. odcinku "Na Wspólnej", zacznie się od wygłoszenia przez Marię (Bożena Dykiel) mowy do nowożeńców.

- Zrobiliście mnie i ojcu (Mieczysław Hryniewicz) najwspanialszy prezent, jaki mogliśmy sobie kiedykolwiek wymarzyć - ogłosi Ziębowa. - Życzę młodym wszystkiego najlepszego! A gościom cudownej zabawy!

Głos na miarę "Mam talent"!

Marta zjawi się na imprezie nieco spóźniona. Wyjaśni, że miała ważne spotkanie służbowe. Na dzień dobry duszkiem wypije kieliszek wina i natychmiast poprosi o następny. Zabawa w sali weselnej zdąży się już rozkręcić na dobre. Lider zespołu muzycznego ogłosi konkurs karaoke. Ku zaskoczeniu i radości wszystkich zebranych, Michał Brzozowski (Robert Kudelski) okaże się wybornym wokalistą.

- Koniecznie musisz się zgłosić do "Masz talent" - usłyszy.

- Poważnie się nad tym zastanowię - odpowie Michał.

Podczas wesela Dominik (Mateusz Gąsiewski) odważy się podejść do Kasi (Julia Chatys) i porozmawiać z nią. - Bardzo wypiękniałaś od czasu, kiedy ostatnio się widzieliśmy - zagai.

Co na to Bergówna? Zacznie udawać, że jego komplementy teraz już na nią nie działają.

Pierwsze miłosne uniesienia

W pewnym momencie Jarek (Wojciech Rotowski) i Eliza (Katarzyna Chorzępa) urwą się z sali weselnej. Wcześniej młody Berg wyjawi dziewczynie, że jedna z ciotek nie dotarła na imprezę. Mają więc wolny pokój, który był dla niej zarezerwowany. Przecież nie zmarnują takiej okazji!

Eliza zniknie na moment w łazience. Po pewnym czasie wyjdzie i stanie przed Jarkiem zupełnie naga. Chłopak nie będzie mógł oderwać od niej wzroku. Chwilę później przeżyją ze sobą pierwsze miłosne uniesienia. Ledwo młody Berg podziękuje dziewczynie za prezent, jaki mu dzisiaj sprawiła, nieoczekiwanie w pokoju zjawi się... spóźniona ciotka. Nie zrobi jednak młodym problemów. Stwierdzi, że i tak miała iść na salę.

Ręka na zgodę i występ Marty

Podczas wspólnego tańca Smolny (Łukasz Konopka) powie Kindze (Ilona Wrońska), że mógłby jej pomóc w znalezieniu nowej pracy. Zaproponuje, żeby puścili w niepamięć dawne niesnaski i zostali przyjaciółmi. Brzozowska stwierdzi, że choć Krzysztof świetnie potrafi udawać fajnego faceta, jej nie nabierze. A Basia (Grażyna Wolszczak, obserwując tańczącą parę, uzna, że przyjaciółka pogodziła się w końcu z jej mężem. I bardzo się z tego ucieszy.

Po paru godzinach nastąpi moment oczepin. Welon panien młodych padnie u stóp mocno już podchmielonej Marty. Ta jednak odda go Kasi. Dominikowi zaś uda się złapać krawat panów młodych. Kasia i Dominik ruszą razem do tańca, nie poprzestając tylko na jednym. Chłopak ośmieli się w końcu wyznać Bergównie, że był głupcem, kiedy powiedział jej, że mu się nie podoba. Zapewni, że dziś już tak wcale nie myśli. Kasia będzie starała się grać nieprzystępną, ale komplementy Dominika sprawią jej wyraźną przyjemność.

W kulminacyjnym momencie imprezy Marta dorwie się do mikrofonu i, kompletnie już pijana, zacznie śpiewać. Wszyscy będą skonsternowani jej zachowaniem.

- Podwójne śluby są fajne - oceni Konarska. - Liczę na to, że rozwód też będzie podwójny.

Tego będzie już za wiele. Roman (Waldemar Obłoza) i Kamil (Kazimierz Mazur) siłą wyprowadzą ją z sali...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje