Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10307
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Pierwsze ostre starcie Marii Zięby i Magdy Gessler!

Włodek dostaje wiadomość - Magda Gessler zakwalifikowała ich bar do programu "Kulinarne Ewolucje"! Dociera do niego, że nie ma już wyjścia i musi o tym powiedzieć żonie... Maria jest wściekła! Stwierdza, że gdyby wcześniej wiedziała, po co Magda Gessler przyszła do jej baru, od razu wyrzuciłaby ją za drzwi... Ironia losu polega na tym, że kiedy Ziębowa daje upust swojej złości w drzwiach staje Magda Gessler!

 

Reklama

Włodek (Mieczysław Hryniewicz) dostaje telefon z redakcji "Kulinarnych Ewolucji". Spanikowany dzwoni do Moniki (Sylwia Gliwa) i mówi jej, że zakwalifikowali się do programu. Nalega, żeby jak najszybciej przyjechała - muszą wreszcie powiedzieć wszystko Marii (Bożena Dykiel).

Ziębowa wpada we wściekłość! Nie może uwierzyć, że córka do spółki z mężem ukartowała wszystko w tajemnicy przed nią. Stwierdza, że gdyby wiedziała, po co Gesslerowa przyszła, wyrzuciłaby ją z baru! Nie pozwoli, żeby jakaś obca kobieta panoszyła się w jej kuchni!

Kiedy Maria szaleje ze wściekłości w barze pojawia się Magda Gessler wraz z ekipą programu, która niemal natychmiast zaczyna nagrywać zachowanie Ziębowej!

Oliwy do ognia dolewa dodatkowo to, że słynna restauratorka od razu na wejściu zaczyna krytykować! A to brzydki wystrój, a to smutny bar, a to ubogie wyposażenie kuchni...

Maria nie wytrzymuje. Stanowczo oznajmia, że nie podpisze zgody na prowadzenie programu w jej barze i... wyrzuca Magdę Gessler za drzwi!

Słynna restauratorka jest w szoku! Zwykle bowiem w starciach z właścicielami restauracji to ona była górą. Dlatego nie zamierza ustąpić Marii! Być może ta wygrała bitwę, ale nie wojnę... W końcu Włodek już podpisał zgodę na realizację programu tylko Ziębowa o tym jeszcze nie wie!

Jak zareaguje Maria na wiadomość, że będzie musiała pogodzić się z rewolucją w swoim barze? Dowiemy się już dziś! Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej" o godzinie 20.10 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje