Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8183
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Patologiczna rodzina?

Kuba ulegnie zgubnemu wpływowi starszego brata i jego kolegów. Skończy się to wizytą w Policyjnej Izbie Dziecka. Co więcej, chłopak zatai przed Basią, kto namówił go do picia alkoholu.

Przemek (Eryk Cichowicz) przyprowadzi do domu kumpli. I razem z nimi postanowi dać Kubie (Kacper Łukasiewicz) szkołę życia. W związku z tym alkohol zacznie lać się strumieniami.

Synek pijany w sztok

Reklama

Za namową starszych kolegów Kuba zdecyduje się wybrać w odwiedziny do swojej uroczej pani korepetytorki, w której się zadurzył. Zabraknie mu jednak śmiałości.

Dlatego dla kurażu sięgnie po napoje wyskokowe. Przez moment mocno już pijany będzie gotowy stchórzyć.

Ale wtedy Przemek naleje mu kieliszek koniaku.

Kuba wychyli go na raz i chwiejnym krokiem ruszy do domu młodej nauczycielki. A wieczorem Basia i Krzysztof (Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka) zostaną wezwani do Policyjnej Izby Dziecka.

Na wieść o tym, że syn nie był w stanie ustać na nogach i powiedzieć, jak się nazywa, przeżyją szok! Smolna będzie przekonana, że to Przemek ma zły wpływ na młodszego brata.

Mąż stanie w obronie starszego syna. Tymczasem chłopcy zawrą pakt milczenia.

Cudotwórczyni?

O poprawę mocno nadwyrężonego wizerunku będzie też walczył Damian (Waldemar Błaszczyk).

A właściwie - walczyły Żaneta i Monika (Anna Guzik, Sylwia Gliwa), które podstępem zmuszą senatora do zatrudnienia specjalistki w tej dziedzinie.

Patrycja Gałczyńska (Marta Ścisłowicz) uratowała już bowiem kariery wielu polityków i gwiazd estrady. Cieślikowa szybko jednak pożałuje swojej decyzji.

Nie spodoba się jej fakt, że nowa, co gorsza, młoda i atrakcyjna współpracownica męża ma więcej do powiedzenia w kwestii jego ubioru od niej! Zacznie być zazdrosna i urządzi Damianowi karczemną awanturę.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje