Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10533
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Pan niania wyzna Weronice miłość!

​Niebawem Maciek Niesłuchowski, czyli pan niania (Mateusz Banasiuk) zdobędzie się na wyznanie Weronice (Renata Dancewicz) swoich uczuć i... zacznie ją całować. Poznaj szczegóły!
Przypomnijmy, że Roztocki (Zbigniew Stryj), mąż Weroniki, od samego początku sugerował, że Maciek Niesłuchowski, którego zatrudnili do opieki nad swoimi dziećmi, podkochuje się w jego żonie. I oczywiście na bieżąco dzielił się z nią własnymi spostrzeżeniami. Weronika żartowała sobie z podejrzliwości męża, a po cichu cieszyła się, że po tylu latach bycia razem Adam wciąż jest o nią zazdrosny.

Wycieczka na łono natury

Reklama

Gdy wkrótce Roztocki wyjedzie w delegację, Weronika zadzwoni do Maćka i da mu wolny dzień.

- Sama zaopiekuję się dziećmi - poinformuje prawniczka Niesłuchowskiego.

Tyle że Antosia (Gabrysia Jeżółkowska) zacznie domagać się, żeby opiekun do nich przyszedł. Niesłuchowski zrobi to z nieukrywaną przyjemnością. Zapyta Roztocką, co mają zamiar robić w tak piękny dzień. Weronika oznajmi, że jest zmęczona i dlatego postanowiła, że będą leniuchować w domu. A Maciek ogłosi, że zabiera wszystkich za miasto.

Antosia i Kacper (Krystian Perdjon) będą w siódmym niebie, że pan niania wyrwał ich z domu na łono natury. Weronika też przyzna, że dawno tak wspaniale nie wypoczywała.

Podczas pikniku utnie sobie drzemkę na kocu. A Niesłuchowski, oczarowany urodą pracodawczyni, zrobi jej kilka zdjęć. Po powrocie do domu Antosia poprosi opiekuna, żeby został jeszcze i zbudował z nią wigwam. Potem zacznie nalegać, aby wszyscy spali w wybudowanym w pokoju-namiocie.

Rzuci się do całowania

Korzystając z nieobecności Adama, Maciej powie w 1919. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 19 maja) Weronice, że ją kocha i rzuci się do całowania. Będzie zdziwiony, gdy Roztocka zaprotestuje. Jaki będzie finał tej historii?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje