Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Oto żona Czerskiego! Przyłapie męża w dwuznacznej sytuacji z Olą!

Niebawem Ola (Marta Wierzbicka) będzie miała okazję poznać Lidię (Małgorzata Lipmann), żonę swojego szefa Mariusza (Mariusz Zaniewski). Czerska zastanie ich w dwuznacznej sytuacji! Poznaj szczegóły!


Reklama

Zdradzamy, że w 1908. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 29 kwietnia) Mariusz zjawi się w kancelarii w pogodnym nastroju. Przyjaźnie przywita się z Olą, ona jednak odpowie mu chłodno i konwencjonalnie. Czerski zapyta, co jest powodem takiego jej zachowania.

- W pracy trzeba być rzeczowym i konkretnym, aby nie stwarzać niepotrzebnych komplikacji - wytłumaczy młoda Zimińska. - Sam przecież dałeś mi do zrozumienia, jakie jest moje miejsce w szeregu.

- Ale nie żywię o to żalu - nieszczerze zapewni.  

Czerski da Oli do zrozumienia, że ostatnio miał osobiste problemy. Przyzna, że nie powinien ich przenosić na grunt zawodowy. Na dodatek zobowiąże młodą Zimińską, żeby zwracała mu uwagę za każdym razem, gdy znowu zdarzy mu się być grubiańskim i nieprzyjemnym. Jak nietrudno się domyślić, Olę to udobrucha.

Jeszcze tego samego dnia, po wyjściu Agnieszki (Katarzyna Walter) i Weroniki (Renata Dancewicz), Ola i Czerski zostaną w kancelarii sami. Mariusz zamówi jedzenie na wynos, a podczas posiłku przez nieostrożność obleje się sosem.

Oboje z Olą wybuchną śmiechem. A gdy młoda Zimińska podejmie się próby usunięcia plamy z koszuli szefa, w kancelarii niespodziewanie zjawi się żona Czerskiego.

Zmieszany mężczyzna przedstawi sobie kobiety. Lidia zaś cierpko skomentuje zastaną sytuację...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje