Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 9054
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Oto nowy facet młodej Zimińskiej!

Po krótkotrwałym romansie z Danielem (Michał Tomala) Ola (Marta Zimińska) zacznie umawiać się na randki z niejakim Jackiem Maciągiem (Mateusz Król). Poznaj szczegóły!


Wkrótce młoda Zimińska na własnej skórze przekona się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. 

Seks z byłym

Reklama

Mimo wielu zabiegów nie uda jej się stworzyć udanego związku z byłym chłopakiem. Choć spędzi z Danielem namiętną noc, ostatecznie się jednak rozstaną. Powód? Okaże się, że Brzozowski nie potrafi przestać myśleć o Łucji (Magdalena Łoś). Gdy szczerze opowie o tym Oli, ta natychmiast wybije go sobie z głowy. Szczęśliwie złość Pruskiej się wypali, a ona sama przyzna w końcu, że nadal kocha Daniela. Ich drogi ponownie się więc zejdą.

Zaproszenie na randkę

Szybko okaże się, że życie nie znosi próżni, bo na drodze Oli pojawi się nowy chłopak. Nastąpi to w 2112. odcinku “Na Wspólnej". Zupełnie przez przypadek Zimińska natknie się na niego pod uczelnią. Jacek Maciąg, bo to o niego chodzi, dosłownie w ostatniej chwili uratuje ją przed pechowym upadkiem ze schodów. Dziewczynie cudem uda się wyjść z tego bez szwanku, co chłopak od razu zechce uczcić. Zaprosi ją na randkę. Ola przyjmie zaproszenie, ale wieczorem - po kłótni z rodzicami, Danutą i Markiem (Lucyna Malec i Grzegorz Gzyl) - zmieni zdanie. Następnego dnia stwierdzi, że czuje się winna i jednak zgodzi się na kawę.

Spotkanie w pizzerii

Ze spotkania na spotkanie Ola coraz bardziej będzie zakochiwała się w Jacku. Podczas jednej z randek przez przypadek wpadną na Daniela z Łucją w pizzerii. Tego spotkania żadna ze stron nie uzna za udane. Łucja poczuje się niezręcznie, gdy dowie się, że Ola jest byłą dziewczyną Daniela. Jacek z kolei nerwowo zareaguje na zdjęcie, które zrobi im Daniel. Zresztą natychmiast obudzi tym podejrzenia Brzozowskiego, który podzieli się nimi z Olą. Czyżby miał nosa co do swojego następcy?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje