Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9604
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Oto brat Igora!

Wkrótce w życie Igora (Kuba Wesołowski) i jego rodziny wkroczy przyrodni brat – Tomek. Szykują się poważne kłopoty…

Jeszcze przed wakacjami Igor dostanie telefon od swojego ojca (Wojciech Majchrzak), który poprosi go o spotkanie. Wkrótce potem Leszek zjawi się u niego osobiście. Będzie pod wrażeniem urody Elżbiety (Paulina Chapko). Zaproponuje, żeby w najbliższym czasie odwiedzili go w Grodzisku.

Reklama

A na osobności wyjawi Igorowi, że ma problemy wychowawcze z młodszym synem, jego przyrodnim bratem Tomkiem, w roli którego zobaczymy 24-letniego Krzysztofa Chodorowskiego, znanego m.in. jako Łukasz Domirski z "Aż po sufit“ oraz Krawiec z "Czasu honoru".

Czarna owca

Nowak senior wyjaśni, że Tomek rzucił studia hotelarskie i zadaje się z podejrzanymi ludźmi. Wszystko wskazuje na to, że wpadł w tarapaty. Na prośbę ojca Igor spotka się z bratem na Wspólnej. Chłopak okaże się wyluzowany. Ucieszy się, że brat zaprosił go do Warszawy i pozwolił mu wyrwać się z dziury.

Nowak zabierze go do baru Ziębów. Maria (Bożena Dykiel) serdecznie przywita się z młodszym synem Leszka. Zaraz jednak skarci go, że niepotrzebnie zatruwa się papierosami. Chłopak nie przejmie się tym wcale, za to zamówi sobie piwo i rozsiadając się przy stole, opowie bratu, czemu zrezygnował ze studiów.

- Hotelarstwo mnie znudziło, ale nadal bardzo lubię hotele, w których bywam na niezłych melanżach z kumplami - wyjawi.

Zapytany, czy ma zamiar zmienić kierunek studiów, stwierdzi, że na razie dobrze sobie radzi bez tego. Zacznie namawiać brata, żeby napili się i pogadali jak przyjaciele. Igor odpowie, że przyjechał autem, a poza tym ma dziecko i dziewczynę, którym nie spodobałoby się, gdyby wrócił pijany do domu.

Po chwili poważnym tonem zapewni Tomka, że choć ostatnio nie miał dla niego zbyt wiele czasu, gotów jest zająć się nim i pomóc mu w jego problemach.

Pod jednym dachem

Chłopak domyśli się, że ojciec coś mu naopowiadał.

- Nie mam żadnych kłopotów, po prostu jak każdy młody człowiek lubię się czasem zabawić - stwierdzi.

Po chwili zirytowany wstanie i zbierze się do wyjścia. Na odchodne oznajmi bratu, że zawiódł się na nim.

- Myślałem, że zaprosiłeś mnie, bo się za mną stęskniłeś, a ty zrobiłeś to tylko po to, by prawić mi morały - skwituje.

Ostatecznie Tomek zamieszka u Igora. Nowak i Ela szybko przekonają się, że przebywanie pod jednym dachem z niesfornym chłopakiem nie będzie łatwe...

a.im.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje