Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": Oto Betty, szalona mamuśka Nicole!

Do stałej obsady telenoweli “Na Wspólnej" dołączyła Joanna Trzepiecińska. Zobaczymy ją w roli Betty, matki Nicole (Maria Niklińska). Jej bohaterka będzie kokietować wszystkich wokół, nawet własnego zięcia Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)!


ReklamaTuż przed porodem Nicole odbierze telefon od swojej mamy Bettty, która poinformuje ją znienacka, że... jutro przylatuje do Polski. Po tej rozmowie młoda Leśniewska bynajmniej nie będzie wyglądała na zbyt zadowoloną.

- Moja matka to szalona osoba, która ma zwyczaj spełniać swoje postanowienia natychmiast - wyjawi mężowi. - Boję się tego spotkania. Moja mama jest dziwna i raczej nie będzie dla mnie wsparciem.

Mikołaj zacznie się zastanawiać, gdzie przenocują gościa, skoro u nich trwa remont. Nicole uzna, że powinni po prostu zarezerwować jej pokój w hotelu. Lecz Roman (Waldemar Obłoza) i Honorata (Aleksandra Konieczna) będą nalegać, żeby Betty zatrzymała się u nich.

Mikołaj poczuje tremę przed spotkaniem z teściową. Roman na osobności poradzi mu, żeby dobrze przyjrzał się matce swojej żony, jeśli chce wiedzieć, jak Nicole będzie wyglądała za 20 lat.

Przyszła babcia w negliżu

Betty zjawi się w towarzystwie przystojnego szofera w 1855. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja w czwartek 23 stycznia).  Okaże się bardzo egzaltowaną, a zarazem urodziwą kobietą. Z udawanym żalem stwierdzi, że niepotrzebnie wyjeżdżała z Polski, gdzie jest tylu przystojnych i szarmanckich mężczyzn.

Mikołajowi i Romanowi bardzo miło słuchać tych pochwał. A Betty zacznie paradować po mieszkaniu w negliżu, okryta lekkim szlafroczkiem. Uwadze Honoraty nie ujdzie, że Roman jest pod wielkim wrażeniem, obserwując jej wdzięki. Jakby tego było mało, teściowa nieustannie będzie kokietować Mikołaja, czym wzbudzi rozdrażnienie Nicole.

Podczas rodzinnego obiadu Betty nie zamknie ust. Trajkotka pochwali, że Roman ma własną firmę budowlaną, a Mikołaj w tak młodym wieku robi doktorat. Honorata przyzna, że dzieci szybko rosną. Przypomni, że wkrótce zostaną babciami. Na dźwięk tego słowa, Betty zacznie się krztusić...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje