Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ostatnie pożegnanie ukochanej Igora!

Przed Igorem (Kuba Wesołowski) najtrudniejsze chwile w jego dotychczasowym życiu. Nie dość, że musi pochować ukochaną Magdę (Karolina Nolbrzak), to jeszcze stanie przed koniecznością poinformowania swojej malutkiej córeczki, że jej mama nie żyje! Poznaj szczegóły!

Według psychologów śmierć bliskiej osoby należy do najbardziej traumatycznych przeżyć, z jakimi przychodzi się zmierzyć człowiekowi. Właśnie w obliczu takiego dramatu stanie niebawem Igor Nowak.

Reklama


Zginie w kraksie

Przypomnijmy, że jego ukochana Magda Żebrowska nie wyjdzie cało z wypadku motocyklowego, jaki stanie się jej udziałem w 1835. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w czwartek, 5 grudnia) . Los będzie przewrotny do tego stopnia, że Magda pożegna się z życiem zaraz po tym, gdy postanowi wybaczyć Igorowi skok w bok i odrzuci oświadczyny Kazika (Dobromir Dymecki).

Trauma na pogrzebie

O tym, że Magda chciała do niego wrócić, Igor dowie się od jej najbliższej przyjaciółki Zuzy (Małgorzata Socha). Na dodatek nastąpi to w czasie... uroczystości pogrzebowych! Widzowie zobaczą to w 1840. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 16 grudnia). Świadomość tego sprawi, że Nowak załamie się jeszcze bardziej.

A przecież musi być silny, bo czeka go obowiązek wychowania córeczki Julki (Lena Jonik). Na domiar złego stanie przed okrutnym dylematem, czy powiedzieć niewinnemu dziecku, że jego mama nie żyje.

W tych trudnych chwilach wspierać go będzie matka Ewa (Ewa Gawryluk) oraz państwo Żebrowscy, czyli rodzice Magdy (Ewa Serwa i Cezary Domagała), którzy zaproponują, że wezmą Julkę do siebie.

Czy Igor zgodzi się oddać córeczkę niedoszłym teściom na wychowanie? A może postanowi zająć się nią sam?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama